به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، حجت الاسلام رحیم جعفری امروز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های دهه فجر پرداخت و گفت: طی ایام الله دهه فجر، بیش از ۱۰۰ برنامه محوری در دستور کار داریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزاری نمایشگاه کتاب در تمام شهرستان‌ها، نمایشگاه عکس و پوستر و کاریکاتور، نمایشگاه آثار تجسمی و هنری و اکران و نمایش فیلم در سینماها را از جمله برنامه های پیش‌بینی شده در ایام دهه فجر ذکر کرد.

وی از برگزاری جشنواره فیلم فجر خبر داد و گفت: فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در تمام استان‌ها همزمان با تهران اکران می‌شود، افتتاحیه جشنواره نیز ۱۳ بهمن ماه با حضور اهالی فرهنگ و هنر و دست اندرکاران فیلم‌ها انجام می شود.

حجت الاسلام جعفری ۱۳ لغایت ۲۲ بهمن را زمان اکران فیلم های جشنواره دهه فجر عنوان کرد و گفت: در مجموع قریب به ۴۲ فیلم اکران می شود.

این مسئول از برگزاری جشنواره مد و لباس در کرمانشاه خبر داد و گفت: این جشنواره از ۱۸ بهمن به مدت ۳ روز در نگارخانه شهید آوینی برگزار می‌شود.

وی برپایی نمایشگاه عکس امام (ره) را از دیگر برنامه های دهه فجر در کرمانشاه عنوان کرد و افزود: این نماشگاه از ۱۲ لغایت ۱۷ بهمن برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری شعر فجر در ایام الله دهه فجر امسال، گفت: این برنامه نیز چهارشنبه چهارم بهمن برگزار می‌شود.

وی دیدار با خانواده شهدا را از دیگر برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در دهه فجر عنوان کرد و گفت: در مجموع ۱۰۰ برنامه طی دهه فجر برگزار می‌شود، همچنین ۵۳۲ کانون فرهنگی در سطح استان نیز فعالیت دارند که هرکدام حداقل ۲ برنامه برای دهه فجر خواهند داشت.

انتهای پیام /