به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، دکتر امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بهزیستی با شرکت خدمات بیمه برکت (وابسته به بنیاد برکت) در  راستای بهره مندی مددجویان از مزایای این بیمه، اظهار داشت: بنیاد برکت اقدام به ارائه بیمه نامه عمر و حوادث گروهی با پوشش امراض خاص برای ایتام و کودکان بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی کرده است.

وی خدمات ارئه شده برای این گروه از جامعه هدف بهزیستی توسط بنیاد برکت را رایگان اعلام کرد و ابراز داشت: به موجب این تفاهم نامه گروهی از مددجویان تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تعهدات بیمه گر در این زمینه شامل فوت به هر علت، فوت بر اثر حادثه، نقص عضو و از کارافتادگی بر اثر حادثه، هزینه های پزشکی و امراض خاص است.

به گفته دکتر قادری، همچنین مددجویان روستایی تحت پوشش بهزیستی استان می توانند سالیانه با پرداخت ۳۰ هزار تومان از بیمه تکمیلی بنیاد برکت شده و از مزایای آن در طول سال بهره مند شوند.

این مقام مسئول اضافه کرد: پرداخت حق بیمه مددجویان مستمری بگیرتوسط بهزیستی انجام می گیرد و مابقی مددجویان می توانند با پرداخت کمترین هزینه ای در طول سال بیمه شوند.

انتهای پیام /