آرش رضایی در نشست ستاد خدمات سفر استان با بیان اینکه محور برنامه های شهرداری در نوروز ۹۷ با استفاده از تجربیات سنوات گذشته، فرهنگی خواهد بود، اظهار کرد: می خواهیم ظرفیت های فرهنگی استان را به گردشگران معرفی کنیم. 
 
وی ادامه داد: شهرداری کرمانشاه همانند سال گذشته ۲۰۰ برنامه فرهنگی با انسجامی بیشتر در نوروز برگزار می کند. 
 
شهردار کرمانشاه از ادارات مختلف استان خواست نسبت به رنگ آمیری و زیباسازی نمای ساختمان های خود تا پیش از عید اقدام کنند. 
 
وی تاکید کرد: در ایام نوروز، هرگونه حفاری و ساخت و ساز که برای مسافران و خودروهای عبوری مزاحمت ایجاد کند، ممنوع خواهد بود.
 
شهردار کرمانشاه استقرار کانکس راهنمای گردشگران، برگزاری جشنواره بادبادک ها، برپایی سیاه چادر و پخت شیرینی های محلی، تهیه پک نوروزی، افزایش ساعت شیفت نیروهای خدماتی، جلوگیری از ذبح غیرمجاز دام در سطح شهر، اجرای طرح جهادی پاکسازی سطح شهر، رنگ آمیزی مبلمان شهری و جداول، ساخت المان و برپایی سفره هفت سین را از دیگر اقدامات شهرداری کرمانشاه برای نوروز ۹۷ عنوان کرد.  
 
وی همچنین یادآورشد: هرساله با شروع تعطیلات نوروز، دستگاه های مختلف خدمات رسان در میادین ورودی شهر کانکس هایی را نصب می کنند که این تعدد کانکس مشکلاتی بوجود می آورد، لذا باید تدابیری برای رفع مشکل و واحد کردن آنها اندیشیده شود. 
 
رضایی در ادامه عنوان کرد: پارک های سطح شهر را آماده اسکان مسافران نوروزی می کنیم.
 
وی همچنین گفت: ارسال پیامک خیرمقدم و معرفی اماکن تاریخی به گردشگران از برنامه های دیگر شهرداری کرمانشاه در نوروز ۹۷ است.