هادی چرامین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: از سال‌های پیش به طور حرفه‌ای فعالیت در رشته ورزشی پرورش اندام را آغاز کردم و در این رشته صاحب عناوین مختلف نیز هستم، پرورش اندام رشته‌ای بسیار پُرهزینه و مشقت‌آور است و حقیقتاً ورزشکاران این رشته به حمایت نیاز دارند.

چرامین بیان کرد: با توجه به وضعیت خاص رشته پرورش اندام، برای موفقیت در این ورزش و به ویژه هنگامی که مسابقات ملی و فراملی در پیش داریم از ماه‌ها قبل باید رژیم‌های غذایی سخت با برنامه‌ریزی مشخص را داشته باشم تا بتوانم توفیقی در مسابقات حاصل کنم.

این ورزشکار کرمانشاهی گفت: متاسفانه تنها منبع درآمد من از طریق کارگری تامین می‌شود و با حقوق کارگری نیز ادامه دادن رشته پرورش اندام به صورت حرفه‌ای و ایده‌آل بسیار سخت است و نیاز به حمایت دارم.

وی در ادامه به مسابقات پیشرو اشاره کرد و گفت: اسفند ماه مسابقات قهرمانی کشور پرورش اندام – انتخابی تیم ملی، را در پیش دارم که به منظور انتخاب برترین‌ها برای اعزام به مسابقات آسیایی هندوستان انجام خواهد شد و تا آن زمان نیز باید تمرینات سخت و فشرده در کنار رژیم‌های سخت را داشته باشم. از سویی به دلیل موقعیت کاری مجبور هستم در شهرستان کارگری کنم و به همین دلیل گاهی در کرمانشاه و گاهی در شهرستان به تمرینات ادامه دهم.

چرامین خواستار حمایت مسئولان از ورزشکاران شد و گفت: ورزشکار برای توفیق و میدان‌داری در عرصه‌های مختلف ورزشی به حمایت نیاز دارد و باید دغدغه مالی نداشته باشد تا با خیال آسوده به تمریناتش ادامه دهد و در میدان مبارزه نیز مدال‌آور باشد.

وی همچنین از مسئول باشگاه ورزشی سورنا در کرمانشاه تشکر کرد و گفت: از انگیزه و آمادگی لازم برای مدال‌آوری در عرصه‌های مختلف برخوردارم اما نیاز به حمایت مسئولان دارم.