بازوند در ادامه از تلاشهای مجموعه شرکت آب منطقه ای در یک سال گذشته، به ویژه در مدیریت مطلوب منابع آبی و تنظیم آبهای ورودی و خروجی سدها در سامانه بارشی اخیر قدردانی کرد.
وی اضافه کرد: مجموعه مدیران شرکت آب منطقه ای در ادوار مختلف از جمله مدیران ارزشمند استان و کشور بوده اند و از همه آنها تشکر می کنم.
استاندار کرمانشاه افزود: از زمانی که مهندس درویشی مسوولیت مدیریت شرکت آب منطقه ای را بر عهده گرفته‌اند، حرکت و جهش مطلوبی در فعالیت و برنامه های این شرکت قابل مشاهده است که در توسعه استان نقش‌آفرین خواهد بود.
وی اظهار داشت: اگرچه مجموعه مدیران استان با تمام توان در مدیریت پیش از بحران پای کار بودند، اما این مردم هوشمند، ولایتمدار و باذکاوت استان بودند که با مشارکت مطلوب خود، خطر سیل در استان را مدیریت و برطرف کردند.
بازوند همچنین گفت: «آب» سرمایه ملی ماست و باید برای حفاظت از این سرمایه هرکاری که می توانیم انجام دهیم. از راه اندازی «پژوهشگاه آب» در استان حمایت می کنیم.
نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه گفت: طرح گرمسیری می تواند طرح توسعه استان با محوریت آب باشد که این ظرفیت را دارد که منجر به اجرای پروژه های متعدد و در نتیجه ایجاد فرصتهای شغلی فراوان برای جوانان استان شود. منتها باید سازوکار مناسبی برای آن بیندیشیم/ایرنا