طلوع کرمانشاه- سال‌هاست که رنج بیکاری و فقر بر پیکره کرمانشاه سایه افکنده و قلب مردمان این خطه غرب نشین را به درد آورده است.

کرمانشاه که سالهای نه چندان دور زیر آتش توپ و خمپاره دشمن روزهای سختی را می‌گذراند امروز نیز داغدار مصیبت دیگری است.

زلزله بیست و یکم آبان ۱۳۹۶، چنان اندوه دردناکی را به بار آورد که شاید تا سال‌های طولانی مردمان این خطه داغدار این مصیبت خواهند بود.

۶۲۰ کشته و هزاران مصدوم، داغ بزرگی برای مردمانی است که امید داشتند شاهد آبادانی و خرمی شهر و روستایشان باشند اما زلزله به یکباره معادلات ترسیم شده را بر هم زد، البته این معجزه جهان هستی نیز اتحاد و همبستگی ملت ایران را در حمایت از مردم مظلوم زلزله زده نشان داد.

هوشنگ بازوند شاید یکی از معدود مدیرانی است که از همان روزهای اول ورودش به کرمانشاه، آینده‌ای روشن را برای این دیار ترسیم کرد و همه را برای تحقق این مهم فراخواند.

بازوند حالا آستین همت را بالا زده و می‌خواهد به هر طریق ممکن سنگ‌های پیش روی این دیار را یکی پس از دیگری بردارد.

بازوند عزم جدی برای سازندگی و آبادانی این دیار دارد و این عزم و اراده را در عمل به اثبات رسانده و ثابت کرده است که اهل شعار و مماشات نیست. کرمانشاه سالهاست که به این مدیر جهادی نیاز داشته است مدیری که فارغ از دغدغه‌های سیاسی، به فکر مردم و نگرانی‌های جوانان این دیار باشد.

در یک کلام بازوند را می‌توان اینگونه شناخت: هیچکس تماشاچی نباشد؛ قطعا این مدیر با لیاقت فهمیده بود که در این استان رنجدیده قریب به اکثریت مسئولانش تنها نظاره‌گر مشکلات و رنج‌های مردم بودند و از عمل و کار خبری نبود.

بازوند می‌خواهد به مولایش علی(ع) اقتدا کند و افراد ناتوان و سست عنصر را از اطرافش دور کند آنجا که حضرت با بیان بلیغش در نامه ۵۳ خطاب به مالک اشتر می‌فرمایند با بلند همتان بپیوند؛ بازوند بارها به مدیران کم کار هشدار می‌دهد. / م