شیرزادیان با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌های ما استفاده از تجهیزات پزشکی دارای سلامت در مراکز درمانی است، خاطرنشان کرد: هم اکنون در سطح مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از هیچ کالای تجهیزات‌پزشکی قاچاق استفاده نمی‌شود.

رئیس اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای خوبی نیز برای استان در نظر گرفته شده، افزود: برای مثال هم اکنون نصب تجهیزات  بیمارستان پاوه در مراحل نهایی است و این بیمارستان به زودی و احتمالا در هفته جاری افتتاح خواهد شد.


 شیرزادیان با بیان اینکه کار تجهیز بیمارستان تخصصی سوختگی غرب کشور نیز در دست انجام است، ادامه داد: این بیمارستان نیز در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد و دیگر نیازی به ارجاع بیماران به استان‌های دیگر از جمله اصفهان و تهران نیست.

وی همچنین از تامین دو دستگاه رادیوتراپی برای مرکز درمانی امام رضا(ع)  خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون این مرکز با یک دستگاه رادیوتراپی مشغول ارائه خدمات به بیماران سرطانی است و اضافه شدن این دو دستگاه بخش زیادی از مشکلات این مرکز را حل خواهد کرد.

 وی تاکید کرد: توافق برای ورود پنج دستگاه سی تی اسکن به داخل استان نیز انجام شده که بخشی از آن به شهرستان‌ها و بخشی نیز به مرکز استان اختصاص خواهد یافت/ایسنا