به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، امروز چهارشنبه نهم اسفندماه نشست مشترک روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان با مدیر کل تعزیرات حکومتی و روسای شعب در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

این نشست با محوریت هماهنگی میان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و تعزیرات حکومتی استان جهت بررسی، پایش و تنظیم بازار ایام پایانی سال و شب عید صورت گرفت.

نعمت الله حقیقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: در این نشست قرار است بدون تعارف به حل مشکلات بپردازیم و این ذهنیت را از بین ببریم که بازرسی تنها در ایام نوروز انجام می‌شود.

داریوش جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در این نشست گفت: در شهرستان صحنه با وجود ۲۳۰۰ واحد صنفی، تعداد ۲۵۰ فقره پرونده صنعت، معدن و تجارت به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است که بیشترین بخش تخلف مربوط به عدم درج قیمت است و از نظر ما عدم درج قیمت کلید تمام تخلفات است

وی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در استان کرمانشاه گفت: در بحث عدم درج قیمت ۳۰۵۲ پرونده و در بحث تخلفات دستورالعمل های بهداشتی ۶۳۱ پرونده و کم فروشی ۲۹۱ پرونده تشکیل شده است.

جودکی گفت: در بخش اصناف ۲ هزارو ۴۲۶ پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع شده که بیشترین تخلفات مربوط به عدم درج قیمت است و بیشتر پرونده‌ها مربوط به حاشیه شهر است همچنین بیشتر اعتراضات و تماسهای مردم با سامانه ۱۲۴ در خصوص گرانی گوشت، برنج و تخم مرغ است.