محسن زاهدی در جلسه شورای ترافیک کرمانشاه با اشاره به دور دور کردن های رانندگان پرخطر در سطح شهر، اظهار کرد: رانندگان پر خطر کرمانشاه را ناایمن کرده اند.

وی اضافه کرد: دور دور کردن خودروها در خیابان ها به ویژه شب ها بیشتر دیده می شود، تا جایی که دوربین های کنترل سرعت سرعت های ۱۷۰ کیلومتر در ساعت را هم ثبت کرده اند.

وی افزود: این رانندگان پرخطر معمولا افراد مشخصی هستند که با سرعت های آنچنانی شبها در خیابان ها دور دور می‌کنند.

سرهنگ رضا الماسی رئیس پلیس ترافیک شهری کرمانشاه نیز در این جلسه با بیان اینکه مشکل دور دور کردن رانندگان پرخطر در همه شهرها وجود دارد، گفت: این مشکل در شهر کرمانشاه در محدوده خیابانهای نوبهار، برق و میدان ۱۷ شهریور و قسمت کوچکی از خیابان کسری دیده می شود.

الماسی با اشاره به دور دور کردن رانندگان پرخطر در حدفاصل ساعات ۲۲ تا یک بامداد گفت: در ۱۲ مرحله اقدام به رصد این رانندگان کردیم که نهایتا ۲۵۰ دستگاه خودرو توقیف شد.

وی در ادامه با اشاره به اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای پنج شنبه های غریبان و آخر سال افزود: تلاش شده  تا با استفاده از تاکسی و اتوبوس شرایط را برای سهولت تردد  مردم در این دو روز مهیا کنیم.

در این جلسه قرار شد طرح توقیف ۱۲ روزه خودروهایی که دوردور می کنند در کنار دیگر برخوردهایی که با متخلفان می شود، تداوم پیدا کند.

در ادامه این جلسه که با حضور معاون عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، یک طرفه شدن خیابان کاشیکاری از مدرس به سمت خیابان سیلو به تصویب رسید.