به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، سردار منوچهر امان الهی اظهار کرد: پلیس در کنار مردم امنیت و آسایش آن ها را به بهترین شکل ممکن تامین خواهد کرد.

وی ادامه داد: پلیس هرگز مخالف شادی و برپایی آئین های سنتی نیست اما در این میان با مخلان نظم و امنیت و آن هایی که قصد دارند به بهانه شادی به ایجاد ناامنی بپردازند برخورد خواهد کرد.

سردار امان الهی خاطرنشان کرد: مخلان نظم و امنیت عمومی باید بدانند پلیس هرگز به آن ها اجازه عرض اندام و خودنمایی نمی دهد و این افراد بهتر است رفتار خود را اصلاح کنند تا در چنگال قانون گرفتار نشوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروزی اشاره و اظهار کرد: پلیس برای این ایام نیز برنامه های مفصلی دارد و با تمام توان در خدمت مردم و مسافران خواهد بود.

وی یاداور شد: همه ساله در ایام نوروز مسافران و گردشگران زیادی به استان سفر می کنند و امسال نیز برای تامین امنیت آن ها، نیروی انتظامی برنامه های مفصلی تدارک دیده که برپایی ایستگاه های پلیس در کنار اماکن اقامتی مسافران از جمله آن ها خواهد بود.

سردار امان الهی همچنین با تاکید بر اینکه خوشبختانه کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور است، یادآور شد: در سال های گذشته و ایام تعطیلات نوروزی نیز خوشبختانه مشکل خاصی نداشته ایم و مسافران و مهمانان نوروزی با خاطره ای خوش کرمانشاه را ترک کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: همکاران ما در بخش های مختلف ناجا تمام توان خود را برای حفظ امنیت و آسایش مردم به کار گرفته و مسافران نوروزی می توانند با خیالی آسوده در این دیار حضور یابند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه مردم همواره همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته اند و این تعامل پلیس با مردم باعث شده کرمانشاه به یکی از امن ترین استان های کشور تبدیل شود.