فضل‌الله رنجبر  اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ایام نوروز بیش از ۲۰۰۰ تخت در مسافرخانه‌ها، هتل‌ها و مهمانپذیرها آماده اسکان مهمانان نوروزی است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۱۳۸۴ کلاس درس در ایام نوروز آماده اسکان مسافران نوروزی شده است عنوان کرد: ۱۳۷ مدرسه با ۱۳۴۴ کلاس درس در شهر کرمانشاه و پنج مدرسه با ۴۴ کلاس درس در بخش‌های تابعه از جمله کوزران، ماهیدشت و فیروزآباد برای استقبال از مسافران تجهیز شده است.

رنجبر با بیان اینکه دو مرکز رفاهی خانه مهم نیز برای مسافران نوروزی تجهیز شده است گفت: با بانک‌ها هماهنگی‌های لازم انجام شده که دستگاه‌های خودپرداز در روزهای تعطیل نیز سرویس‌دهی داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه افزود: در سه نقطه شهر کرمانشاه از جمله پارک شبدیز در الهیه، پارک شاهد و پارک شرقی طاقبستان ۳۰ دستگاه کانکس و ۱۵۰ تخته چادر برای مسافران نوروزی مستقر شده است و براساس برنامه‌ریزی‌ها چند خانواده زلزله‌زده مستقر در پارک شاهد به محل زندگی خود در سرپل‌ذهاب و کرمانشاه منتقل می‌شوند.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ برنامه فرهنگی شامل جنگ شادی و نمایش عروسکی از طرف سازمان فرهنگی شهرداری برگزار می‌شود بیان کرد: پایگاه‌های اورژانس و خودروهای آمبولانس در ورودی و خروجی شهر مستقر هستند.