به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، یکی از موفق ترین کارخانه های سطح استان کرمانشاه که در سطح کشور نیز توانسته است به خوبی خود را مطرح کند، شرکت صنعتی کاشی کاژه است و این شرکت بزرگترین واحد تولید کاشی و سرامیک در کشور است.

عبدالرضا مصری عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، در بازدید از کارخانه کاشی‌کاژه استان، حمایت از کالای ایرانی را تنها راه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال دانست.

مصری در بازدید از این واحد صنعتی گفت: خوشبختانه کاشی کاژه در اقصانقاط کشورهای همسایه ما، شناخته شده و مورد قبول مردم است و عمده تولیدات کاشی کاژه به خارج از کشور صادر می شود.

وی افزود: من شنیدم که یکی از دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه که در  حال بازسازی مناطق زلزله زده است، از کاشی و چینی آلات بهداشتی استانهای دیگر استفاده و خرید نموده است و به نظر من استاندار و مدیران استان و مردم باید با کسانیکه تولیدی در استان با بهترین کیفیت انجام می شود اما از خارج از استان خرید می کنند، برخورد نمایند.

مصری افزود: اگر کالایی در داخل استان  تولید می شود، مامور خرید دستگاه ها خارج از استان محصول را خریداری و وارد کرد یقین بدانید که فسادی در آن است. آقای استاندار و نمایندگان و دیگر مسئولان حق نیست که اجازه دهند یک متر کاشی غیرکرمانشاهی وارد کرمانشاه شود وقتی تولید به این خوبی داریم.

سیدمحمدی مدیر عامل شرکت کاشی‌کاژه نیز می گوید: مهمترین و اساسی ترین عامل موفقیت شرکت های تولیدی، حمایت است، از محصولات ما استفاده کنند. و ما را یاری دهند.

مصرف کالاهای ایرانی و تولید شده در داخل کشور، راهکاری موثر برای تقویت تولید داخل است و تنها با حمایت از تولیدکنندگان داخل شاهد رونق چرخ تولید در کشور خواهیم بود.