به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه؛ هنرمندان و فعالان فرهنگی برای کمک به زلزله‌زدگان شهرهای مختلف استان دست به کار شدند و قرار است نمایشگاه بزرگ نقاشی برای صرف عواید آن به زلزله زدگان در استان برپا شود.

حسین مسکنه فعال فرهنگی اجتماعی در خصوص برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار طلوع کرمانشاه گفت: نمایشگاه بزرگ خیریه نقاشی به زودی و طی ماه‌های آینده به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و اتاق اصناف کرمانشاه برای حمایت از آسیب دیدگان زلزله در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه قرار است ساحره رحمنی از نقاشان چیره دست کشور بیش از ۲۰ اثر خود را جهت کمک به زلزله زدگان بفروش بگذارد، گفت: با توجه به بحث زلزله و اینکه مردم باید از آسیب دیدگان زلزله اخیر حمایت کنند، طی صحبت هایی که با آقای ابراهیم مرادی رئیس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر و آقای عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمانشاه داشتیم تصمیم گرفته شد که نمایشگاهی جهت کمک به زلزله زدگان در کرمانشاه برگزار شود.

مسکنه ادامه داد: در این بین خانم ساحره رحمنی که از نقاشان چیره دست و از اساتید دانشکده هنر تهران هستند، موافقت خود را برای فروش آثار خود به نفع زلزله زدگان اعلام کرد که ان شاءالله بزودی شاهد برگزاری این نمایشگاه خواهیم بود. در این خصوص با استاندار محترم نیز صحبت‌هایی شد و ایشان نیز قول همکاری دادند.

وی با بیان اینکه محوریت اصلی کار با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرمانشاه است، گفت: اتاق اصناف و صداوسیمای مرکز کرمانشاه نیز ما را همراهی خواهند کرد، جلساتی نیز با سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، اتاق اصناف، صداوسیما، شورای شهر و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه جهت هماهنگی های لازم برگزاری شد و خانم رحمنی نیز از نگارخانه شهر بازدیدی داشتند و جانمایی این نمایشگاه نیز انجام شده است. /م