به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا مرزبانی اظهار داشت: به دنبال کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی سودجو اقدام به انتقال مواد سوختی و فرآورده های نفتی از استان کرمانشاه به شهرستان های مرزی می کنند، موضوع دردستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرارگرفت.

وی ادامه داد: گروهی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای روشن شدن ماجرا به تعقیب و مراقبت از یک دستگاه نفتکش که قرار بود به روستاهای شهرستان های کرمانشاه سوخت رسانی کند پرداختند.

سرهنگ مرزبانی ادامه داد: این خودرو نفتکش پس از خروج از محل سوختگیری ابتدا به گاراژی واقع در حاشیه شهر کرمانشاه مراجعه و راننده مقادیری از سوخت موجود را به ۲ تانکر دیگر انتقال داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: پس از توقیف تانکر مذکور ۴۳ هزار و ۶۰۰ لیتر سوخت کشف و خودرو نیز پس از تخلیه سوخت باقی مانده به پارکینگ منتقل شد.

وی در پایان و با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان، ارزش ریالی سوخت قاچاق کشف شده به ۳۳۰ میلیون ریال می رسد، از تشکیل پرونده ای در دستگاه قضائی برای رسیدگی به این موضوع خبر داد.