به گزارش طلوع کرمانشاه، نخستین جشنواره استندآپ کمدی در تالار وحدت دانشکده فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار  شد و با معرفی نفرات برتر به کارخود پایان داد.

سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد: بیش از ۱۵ اثر به دبیرخانه این مرحله از مسابقات هنری ارسال شد که پس از داوری از بین آثار پنج اثر به مرحله نهایی راه یافت و سه اثر هنری برای اجراانتخاب و ۲ اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

هومن روح‌تافی هنرمند کرمانشاهی عرصه هنر‌های نمایشی با اثر “آقای آقا جانی” و مهدی ثابت‌پی از استان اصفهان به عنوان نفرات شایسته‌تر در نخستین جشنواره استندآپ کمدی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه تجلیل شدند.

سیامک گل‌منصوری از هنرمندان کرمانشاهی عرصه هنر‌های نمایشی به عنوان نفر سوم، حمیدرضا میبدی از استان یزد به عنوان نفر دوم و سامان صوفیان از استان همدان به عنوان نفر نخست جشنواره استندآپ کمدی مورد تقدیر قرار گرفتند.

سازمان بسیج هنرمندان استان با نظر هیات داوران این مرحله از جشنواره از پیشکسوتان عرصه هنر نمایشی استان کرمانشاه از جمله “احمد صدفی” و “امیر کرم” با اهدای لوح قدردانی کرد.

محور‌های جشنواره استندآپ‌کمدی شامل موضوعاتی از جمله “سبک ایرانی و اسلامی”، استکبارستیزی”، ” سرنگونی تکفیری‌ها”، ” شوخی با شخصیت‌های استکباری در قالب طنز گنجانده شده بود.