به گزارش طلوع کرمانشاه، مختار صیدی اظهار کرد: راهله نادری، آزاده صیدی، محمدامین نصرتی و محمد قربانی چهار کبدی کار کرمانشاهی حاضر در اردوی تیم ملی بانوان و آقایان ایران هستند.

وی در خصوص اردوی تیم ملی کبدی بانوان، گفت: این اردو از امروز (دوم خرداد) به میزبانی شهر سمنان آغاز شده است.

صیدی افزود: در این اردو که ۱۸ ورزشکار حضور دارند ملی پوشان زیرنظر کادر فنی تا ۱۲ خرداد به تمرینات آماده سازی می پردازند.

رئیس هیات کبدی کرمانشاه همچنین در خصوص اردوی تیم ملی آقایان نیز گفت: این اردو از روز گذشته (اول خرداد) با شرکت ۲۰ بازیکن آغاز شده است.

وی تصریح کرد: این اردو به میزبانی شهر رامسر برگزار شده و تا ۱۱ خرداد به طول می انجامد.

صیدی همچنین از شایلا جین به عنوان سرمربی تیم بانوان و غلامرضا مازندرانی به عنوان سرمربی تیم مردان ایران یاد کرد.

رئیس هیات کبدی کرمانشاه در ادامه به فعالیت ۲۰۰ کبدی کار در استان خبر داد و گفت: حدود ۶۵ درصد آن ها را آقایان و ۳۵ درصد را نیز بانوان تشکیل می دهند.

وی اظهار کرد: از لحاظ مربی و داور نیز وضعیت خوبی داریم به گونه ای که در بخش آقایان ۱۱ داور و ۱۷ نفر مربی داریم که چهار نفر از مربیان و سه نفر از داوران دارای مدرک از فدراسیون هستند.

صیدی ادامه داد: در بخش بانوان نیز ۱۲ مربی و ۲۸ داور داریم که ۲ نفر از مربیان و سه نفر از داوران دارای مدرک از سوی فدراسیون هستند.

وی در پایان محل تمرین ورزشکاران آقا را سرسرای امام سجاد (ع) در شهرک کیهانشهر و ورزشکاران خانم را در سرسرای کوثر واقع در فرهنگیان فاز ۲ اعلام کرد.