به گزارش طلوع کرمانشاه، عزت الله پرنیان رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان کرمانشاه گفت: پاراتکواندو ورزشکارکار کرمانشاهی نشان طلای مسابقات را به گردن آویختکارکرمانشاهی مدال طلای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ آسیا را از ان خود کرد.

عزت الله پرنیان افزود: مهدی بهرامی آذر ورزشکار پاراتکواندو معلول کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی آسیا (۲۰۱۸) که در ویتنام برگزار شد مدال طلا را به گردن آویخت.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در وزن بهرامی آذر و مهتاب نبوی تعداد شرکت کننده‌ها به حد نصاب نرسید، این دو هوگوپوش در کلاس بالاتر نیز مبارزه کردند اما در کلاس خود نیز مدال طلا کسب کردند.
در این مسابقات تیم‌ملی تکواندو کشورمان با ۶ مدال طلای مهدی پوررهنما، حامد حق‌شناس، سعید صادقیان‌پور، احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر و مهتاب نبوی، یک نقره اصغر عزیزی دو برنز محمدرضا شعبانی و مهتاب نبوی مقتدرانه توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت نماید.

ازبکستان نایب قهرمان شد و مغلوستان نیز بر سکوی سومی ایستاد.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان کرمانشاه افزود: مراسم استقبال از قهرمان طلایی پاراتکواندو استان کرمانشاه از آوردگاه آسیایی ۲۰۱۸ ویتنام ظهر امروز انجام می‌شود.