به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با مدیریت ارسلان حسینی پس از بارها تهدید به شکایت از پایگاه خبری ورزش۱۹ تنها رسانه رسمی ورزش استان به دلیل انتقاد به وضعیت موجود ورزش و جوانان، بالاخره تهدید خود را عملی و به دلایل واهی از مدیرمسئول این رسانه شکایت کرد.

پایگاه خبری ورزش۱۹ به عنوان اولین و تنها رسانه ورزش استان از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مجوز بوده و بر اساس قانون مطبوعات فعالیت نموده است.

ورزش۱۹ در تمامی اخبار و مطالب سعی بر انجام رسالت رسانه ای خود داشته و به هیچ عنوان خارج از اخلاق رسانه ای و ضوابط کار رسانه ای اقدامی ننموده اما متاسفانه به دلیل نقد پذیر نبودن یکی از مدیران دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه هم اکنون مورد شکایت قرار گرفته است.

متاسفانه شکایت از رسانه ها توسط مدیران در حالی صورت می گیرد که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود، آزادی قلم و بیان را حق مسلم مطبوعات دانسته اند.

ریاست محترم جمهور نیز بارها بر آزادی رسانه ها تاکید کرده و آزادی اندیشه، سخن، بیان، قلم و گردش آزاد اطلاعات را زمینه پیشرفت و تعالی در کشور دانسته و کار رسانه ها را نوعی نظارت دائمی بر کار حکومت و دستگاه های اجرایی عنوان کرده و نقد را برای دولت و کشور مفید خوانده اند اما با این وجود مدیران پایین دستی دولت به راحتی از رسانه ها شکایت می کنند و در صدد خاموش کردن آنها بر می آیند.

پایگاه خبری ورزش۱۹ به عنوان یک رسانه رسمی این حق را برای خود محفوظ می داند که نسبت به اتهامات اداره کل ورزش و جوانان و مدیرکل آن به عنوان بالاترین مقام اجرایی این نهاد اقدام متقابل نماید.

این در حالیست که هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه تأکید داشته است که فضای نقدپذیری در استان حاکم و مدیران نقدپذیر باشند.