خسرو عیسائیان شهردار منطقه۶ کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: منطقه شش کرمانشاه از مناطق وسیع و دارای جمعیت قابل توجهی است و از مناطق نسبتا برخوردار محسوب می‌شود.

وی با اشاره به تدابیر پیش بینی شده برای منطقه شش شهر کرمانشاه گفت: برای این منطقه درسال جاری پیش بینی ۴۶۰ میلیارد ریال بودجه صورت گرفته که امیدواریم تحقق یابد و البته تحقق آن نیازمند مشارکت‌های مردمی است.

مهندس عیسائیان ادامه داد: از این میزان اعتبار پیش بینی شده برای منطقه شش کرمانشاه، ۱۶ و نیم میلیارد تومان برای کارهای عمرانی، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای فضای سبز و خدمات، یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای بخش فرهنگی و ۳ میلیارد تومان نیز برای بحث ترافیک پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه شهرداری کرمانشاه اعتبارات دولتی ندارد، گفت: بعضا استانداری برای برخی پروژه‌های کلان کمک‌هایی را لحاظ میکند.

مهندس عیسائیان با تأکید بر اینکه مسائل فرهنگی حرف اول را در شهرداری میزند، افزود: بخش فرهنگی باید در مجموعه شهرداری برجسته شود و مورد توجه قرار بگیرد.

وی از تلاش برای راه اندازی شوراهای محله‌ای در کرمانشاه خبر داد و گفت: این شورا ها با هدف پیگیری مسائل فرهنگی و در راستای یاری رساندن به شهرداری تشکیل خواهد شد.