به گزارش طلوع کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه، در این رقابت‌ها در بخش پسران کاراته کا‌های کرمانشاهی پنج مدال کشوری کسب کردندو در رده سنی نوجوانان امیررضا برزویی از کرمانشاه در وزن ۵۲- کیلوگرم، با شکست تمامی رقبا بر سکوی قهرمانی ایستاد و مدال طلا کسب کرد و محمدجواد صفری دیگر کاراته کا کرمانشاهی در این وزن مقام دوم را کسب کرد و ورزشکاران تهران و کرمان نیز مشترکا سوم شدند.
در رقابت‌های رده سنی جوانان و در وزن ۶۱- کیلوگرم عرشیا فیض از کرمانشاه به همراه ورزشکاری از قزوین مقام سوم مشترک را کسب کردند و کاراته کا‌های استان‌های مرکزی و قم نیز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.
در وزن ۷۶+ کیلوگرم نیز که ورزشکاران مرکزی و خوزستان اول و دوم شدند، دانیال علیجانی از کرمانشاه به همراه کاراته کایی از قم به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یافت.
دررقابت‌های بخش دختران نیزصدف لرستانی از کرمانشاه در وزن ۵۹+ کیلوگرم در رده سنی جوانان همراه با ورزشکاری از مازندران به طور مشترک مدال برنز را کسب کردند و کاراته کا‌های لرستان و کرمان نیز اول و دوم شدند. در جدول رده بندی مدال‌ها در بخش پسران تیم کرمانشاه با مجموع ۴ مدال (یک طلا، یک نقره و ۲ برنز) مقام ششم تیمی را به خود اختصاص داد و تیم دختران نیز با کسب یک برنز به ایستادن در رده یازدهم بسنده کرد.