خدر ولدی در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: در مسابقات بوکس نوجوانان منطقه ۶ کشور و در روز فینال تیم بوکس نوجوانان استان کرمانشاه با کسب ۷ مدال طلا ۲ مدال نقره و کسب ۳۵ امتیاز با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت.

دبیر هیأت بوکس استان کرمانشاه گفت: پس از کسب عنوان قهرمانی تیم بوکس بزرگسالان کرمانشاه در این مسابقات، آینده سازان بوکس دیارمان نیز با برتری خیره کننده در مقابل حریفان به این عنوان دست یافتند.

ولدی گفت: ضمن عرض تبریک خدمت کادر فنی این تیم آقایان اکبر کرمی و شهرام ترادیده و اعضای موفق این تیم کسب این عنوان قهرمانی را به تمامی جامعه بوکس استان تبریک عرض می‌نمایم.

وی اظهار داشت: سهمیه تیم نوجوانان کرمانشاه در این مسابقات ۱۰ وزن بوده است که در ۹ وزن بوکسورهای نوجوان کرمانشاه موفق به حضور در فینال شدند.

ولدی گفت: نفرات اوزان مختلف شامل ۴۸کیلو مهرداد اسماعیل بیگی، ۵۰کیلو هادی زرپنجه ۵۴کیلو متین جوهری، ۵۷کیلو علی غلامی، ۶۰کیلو محمدتعالی،۶۳کیلو شایان میرعزیزی،۶۶کیلوگرم سعیدچقامیرزایی،۷۰کیلو امیرمهدی کرمی، ۷۵کیلو سپهرحاصلی، ۸۰کیلو امیرخزایی،+۸۰کیلو امیرحسین کرمی، مربیان: اکبر کرمی و شهرام ترادیده و سرپرست نیز جلال تعالی می‌باشند.