به گزارش طلوع کرمانشاه، سجاد سلیمانی افزود: در حال حاضر ۴ شرکت تاکسی اینترنتی با نام‌های “چیتکس”، “طپش آنلاین”، “اسپات” و “تاکسی وان” موفق به اخذ مجوز‌های لازم از سازمان تاکسیرانی شهرکرمانشاه شده اند و دیگر شرکت‌های اینترنتی که در این زمینه در حال عضوگیری و فعالیت هستند، غیرقانونی بوده و حق پیگیری قانونی برای سازمان تاکسیرانی محفوظ است.
وی با بیان اینکه با آغاز به کار فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در سراسر کشور، موج فعالیت این شرکت‌ها به مناطق مختلف کشور از جمله شهر کرمانشاه نیز رسیده است اظهار داشت: ما در ساختار سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه دستورالعمل‌های بومی مربوط به فعالیت این گونه از شرکت‌ها را تدوین کرده ایم.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: هرگونه سوءاستفاده احتمالی و یا استفاده از رانندگان غیرمجاز و فاقد صلاحیت در شرکت‌های تاکسی اینترنتی بر عهده همان شرکت‌ها و یا افراد است.
سلیمانی خاطرنشان کرد: کلیه رانندگان مورد استفاده در شرکت‌های تاکسی اینترنتی مجاز با تشکیل پرونده و طی مراحل قانونی احراز صلاحیت در سازمان تاکسیرانی می‌توانند فعالیت نمایند در غیر اینصورت با رانندگان و شرکت‌های بدون مجوز برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.