به گزارش طلوع کرمانشاه مسعود شریفی، مدیر کل راه و شهرسازی استان این استان گفت: سهم استان کرمانشاه از پروژه‌های مسکن مهر کشور ۴۵ هزار واحد بود که تاکنون ۳۶ هزار واحد از این تعداد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.
شریفی تعداد واحد‌های باقی مانده را ۹ هزار واحد اعلام کرد و افزود: این تعداد واحد مسکن مهر باقی مانده به طور میانگین ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از بین واحد‌های باقی مانده ۳ هزار مورد آن مشکل معارض ندارد و تا پایان امسال تحویل می‌شوند و با تحویل این واحد‌ها عملا پرونده مسکن مهر استان بسته خواهد شد.
شریفی درباره ۶ هزار واحد دیگر نیز یادآوری کرد: این تعداد یا معارض دارند، یا پیشرفت فیزیکی آن‌ها زیر ۳۰ درصد است و یا فاقد متقاضی هستند.
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه دولت پروژه‌های مسکن مهری که زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند دیگر ادامه پیدا نمی‌کند، گفت: درباره واحد‌های مسکن مهر فاقد متقاضی نیز دولت هم با بانک هم با پیمانکار تسویه خواهد کرد و هر زمان دولت طرح جدیدی در آینده داشته باشد این واحد‌ها را در اولویت می‌گذارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: پروژه‌هایی که معارض دارند نیز دارای پرونده حقوقی هستند که دولت با متقاضیان آن‌ها تعیین تکلیف لازم را انجام خواهد داد.