به گزارش طلوع کرمانشاه، محمودرضا مرادی در جمع خبرنگاران گفت: مقدمات لازم برای انجام این عمل در کرمانشاه فراهم شده و به‌زودی شاهد عمل جراحی کاشت حلزون شنوایی در کرمانشاه خواهیم بود.
مرادی از تلاش برای راه‌اندازی بخش پیوند قلب در بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه خبر داد و افزود: در حال حاضرپیگیر انجام مقدمات کار و رجیستری این جراحی پزشکی در کرمانشاه هستیم.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون تعداد پزشکان متخصص در بیشتر شهرستان‌های استان در حد مطلوبی قرار دارد، گفت: بااین‌وجود به دلیل برخی مسائل فرهنگی ازجمله این اعتقاد که “عملکرد متخصصین مستقر در مرکز استان بهتر از متخصصین شهرستان‌ها است”، حجم مراجعه از شهرستان‌ها به مرکز استان بالا است.
دکتر مرادی در خصوص صدور مجوز فعالیت پزشکان در محدوده پارکینگ شهرداری کرمانشاه نیز افزود: قبلاً طرحی باهدف کاهش ترافیک که در آن محدودیت‌هایی را درزمینهٔ صدور مجوز فعالیت پزشکان در این محدوده اعمال می‌کرد اجرا شد، اما به دلایل مختلف این طرح چندان تأثیرگذار نبود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تشکیل کمیسیونی ویژه، فعالیت پزشکان در این محدوده را منوط به شرایطی کرده که امیدواریم بتواند از بار تجمع مطب‌های پزشکان در این نقطه از شهر بکاهد.