به گزارش طلوع کرمانشاه، سرهنگ علیرضا دلیری گفت: در این مدت ۴ باند مواد مخدر منهدم و ۲۰ نفر نیز کشف ۱۰۷ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاهدستگیر شدند.
وی افزود: در آخرین عملیات کشف، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۵۸ کیلوگرم مواد که به شکل ماهرانه‌ای در داخل حلب‌های رب گوجه فرنگی جاسازی شده بود، کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه این مقدار مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور بارگیری شده بود، اظهار داشت: این محموله در شهر کرمانشاه کشف و ۴ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.
سرهنگ دلیری همچنین از انهدام یک باند توزیع ماده مخدر صنعتی طی هفته گذشته در کرمانشاه خبر داد و گفت: از این باند ۲.۵ کیلوگرم شیشه کشف و ۸ نفر از اعضای آن که جزو اراذل و اوباش سابقه دار بودند، دستگیر شدند.
وی به عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی مدت سپری شده از سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: در این مدت حدود ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد کشف و ۸۸ قاچاقچی دستگیر شده اند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: کشفیات مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.
سرهنگ دلیری همچنین از دستگیری یک هزار و ۳۷۸ خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری یک هزار معتاد متجاهر در استان از ابتدای سال ۹۷ تا کنون خبر داد و گفت: در این مدت بیش از ۵۲۹ طرح پاکسازی محلات آلوده اجرا شده و ۵۸ باب منزل و مغازه که مرتبط با کار خرید و فروش مواد مخدر بودند، پلمپ شدند.