به گزارش طلوع کرمانشاه بهمن سعیدی پور  با اشاره به آغاز ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور از ۱۵ مرداد، اظهارکرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند، می توانند دفترچه انتخاب رشته را از سایت سازمان سنجش گرفته و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور در استان کرمانشاه ۸۰ کدرشته محل دارد که داوطلبان می توانند در گروه آزمایشی مورد نظر خود در این کد رشته ها اقدام به ثبت نام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه با بیان اینکه پذیرش در اکثر رشته های این دانشگاه بدون آزمون است، اضافه کرد: دانشگاه پیام نور کرمانشاه برای سال تحصیلی جدید ظرفیت پذیرش دو هزار دانشجو را دارد.

سعیدی پور تاکید کرد: داوطلبان می توانند در تمام کدرشته های استان ثبت نام کنند و اگر در کد رشته ای غیردلخواه پذیرش شوند می توانند یک ترم پس از شروع سال تحصیلی جهت انتقال به شهرستان و یا کدرشته مورد نظر خود اقدام به جابجایی کنند.

وی بااشاره به تحصیل حدود ۱۵ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور کرمانشاه، گفت: فضای آموزشی و امکانات لازم را برای پذیرش دانشجویان جدید داریم.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دانشگاه پیام نور این امکان فراهم شده که دانشجویان بتوانند در دو رشته بصورت همزمان تحصیل کنند.