وی ادامه داد: این امنیت را مرهون تلاش ها و مجاهدت های نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی هستیم که باید قدردان آن باشیم. 

 مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه به ظرفیت های بالای گردشگری در کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: درحال حاضر بوم گردی در منطقه اورامانات به یک صنعت کاملا تعریف شده تبدیل شده است. 

فاضلی در ادامه با بیان اینکه عصر کنونی را عصر دانایی نامیده اند، گفت: عصر دانایی ۱۰ ویژگی دارد که ایجاد شک و تردید، فایده گرایی، تقابل سنت و نوگرایی و نیز تقابل جهانی شدن و محلی شدن از شاخص ترین ویژگیهای آن است. 

وی تصریح کرد: آنچه امروز در فضای مجازی عرضه می شود، بخش زیادی از آن مبتنی بر ایجاد شک و تردید در دل جوانان و نوجوانان است تا به مبانی ما خدشه وارد کرده و لطمه بزنند، لذا ضروریست که به این شک ها و تردیدها با شفافیت پاسخ دهیم. 

وی با بیان اینکه فایده گرایی نیز جزو ویژگی های این عصر است، افزود: بشر امروز، بشری است که منافع فردی را بر منافع جمعی ترجیح می دهد، اما در همین عصر افرادی هستند که این قاعده از پیش تعیین شده را تغییر داده اند که از جمله آنها شهدا هستند. 

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه گفت: طی ۲۵۰ تا ۳۰۰ سال اخیر هیچ منازعه ای نبوده که ایران وارد آن شود وبخشی از خاکش را از دست ندهد. از قرارداد ننگین ترکمانچای گرفته تا زمان پهلوی دوم در منازعات مختلف بخش هایی از خاک کشور را از دست دادیم، اما در جنگ تحمیلی حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم. 

وی یادآورشد: درحال حاضر بسیاری از گروه های معاند که برعلیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند، مرکز فعالیت آنان در اروپا است و حتی کسانی که طرح ایجاد داعش را دادند نیز در اروپا مستقر هستند. اینها کسانی هستند که دیگر کشورها را تقسیم و مرز جدید برای آنها تعیین می کنند، اما خود در جایی زندگی می کنند که مرزها را برداشته اند. 

وی اضافه کرد: جوانان و آینده سازان کشور باید این ظرایف و حقایق را متوجه شوند تا فریب حیله و مکر دشمنان را نخورند. 

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه گفت: کاستی ها و مشکلاتی داریم، اما با وحدت کلمه و باهم بودن و اتحاد قطعا از این مشکلات نیز گذرخواهیم کرد. 

وی یادآورشد: کشور ایران در کانون بحران خاورمیانه قرار گرفته، اما دشمنان به خوبی به قدرت ما واقف هستند، لذا جرات نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارند. 
ایسنا