ملی پوش”کرمانشاهی” کاراته بانوان ایران گفت: چرا بدون برگزاری انتخابی اسامی اعلام شده است؟ اگر به انتخابی است که من اول شده بودم! چطور است که من با رنکینگ جهانی جایی در تیم ملی ندارم اما فرد دیگر حتی بدون انتخابی و سابقه حضور در تیم ملی و بدون تجربه فیکس تیم ملی می شود؟!

محدثه آقایی بانوی نخست مسابقات سوپرلیگ کاراته کشور به خبرنگار طلوع کرمانشاه گفت: از سال ۱۳۸۷ به عضویت تیم ملی کاراته بانوان درآمدم و تاکنون در میادین بزرگی شرکت کرده ام که حاصل آن یک مدال نقره ویک مدال برنز آسیای، برنز بازیهای کشورهای اسلامی ، ۳ قهرمانی کاپ جهانی و یازده مدال رنگارنگ تورنمنت های بین المللی و برون مرزی است.

دارنده مدال طلای دانشجویان آسیا در سال ۲۰۱۹ درباره کنار گذاشته شدنش از تیم ملی بانوان گفت: پیش از برگزاری انتخابی تیم ملی، مربی این تیم به من گفت در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم هیچ انتخابی صورت نمی گیرد و باید در وزن منفی ۶۸ وزن کشی کنی، با این وجود من زیر نظر مربی بدنسازم استاد کوهی در طول دو هفته ۱۰کیلو وزن کم کردم در و در خوابگاهی با امکانات کم اسکان داشتم، اما در روز وزن کشی اجازه نداند و گفتند چون شما در مسابقات کشوری در وزن مثبت ۶۸ شرکت کرده بودید الان هم باید در همان وزن شرکت کنید.

دارنده مدال برنز بازی های همبستگی کشورهای اسلامی جهان در سال ۲۰۱۷ ادامه داد: دوباره به من گفتند که امروز را در وزن مثبت شرکت کنید اما در اردوی تیم ملی به تاریخ ۸ تیر یک دوره انتخابی مجدد برگزار می شود در آنجا می توانی در وزن منفی شرکت کنی، من هم احترام گذاشتم و کاری را که توصیه کرده بودند کردم و در این انتخابی هم اول شدم.

**دارنده سه مدال کاپ جهانی در سال های۲۰۰۲ – ۲۰۱۰ – ۲۰۱۱ گفت: من تا روز هشتم تیر وزن خودم را نگه داشتم و در تماس با مربی تیم ملی برای دانستن ساعت برگزاری مسابقه انتخابی  متوجه شدم که اسامی را در سایت اعلام کرده اند، من شوکه شدم نه اسم من در انفرادی بود و نه در تیمی! چرا بدون برگزاری انتخابی اسامی اعلام شده است؟ اگر به انتخابی است که من اول شده بودم! چطور است که من با رنکینگ جهانی جایی در تیم ملی ندارم اما فرد دیگری حتی بدون انتخابی و سابقه حضور در تیم ملی و بدون تجربه فیکس تیم ملی می شود؟

دارنده مدال نقره آسیایی در سال ۲۰۱۱ گفت: نکته جالب برای من این است کسی را در وزن من برای مسابقات انتخاب کرده اند که تا بحال یک مسابقه برون مرزی هم نرفته است! اگر ملاک بر تجربه است من ۲۰ سال تجربه مسابقات را از پایه ترین رده سنی دارم، اگر به رنکینگ است که من رنکینگ جهانی هم دارم، اگر ملاک به انتخابی است که من نفر اول شده ام، پس مسئله چیست که من با سابقه ۸ سال حضور در تیم ملی بزرگسالان کنار گذاشته می شوم؟ چطور می شود ورزشکاری بدون سابقه حضور در تیم ملی و حتی مسابقات برون مرزی فیکس تیم ملی برای حضور در مسابقات مهم آسیایی می شود؟

دارنده مدال برنز آسیایی چین در سال ۲۰۰۹ گفت: این را هم اضافه کنم که متاسفانه با بنده تماس می گیرند و می گویند به ما گفته اند که به اطلاع تان برسانیم؛ به دلیل اینکه شما وارد حاشیه شده اید اجازه ورود به اردوهای تیم ملی را ندارید! من وارد کدام حاشیه شده ام؟ چرا تهمت می زنید؟ دلیل این بهانه گیری ها برای خط زدن من از تیم ملی چیست؟

خبرنگار طلوع کرمانشاه