به گزارش طلوع کرمانشاه عزتالله پرنیان، با اشاره به اعزام شش ورزشکار از کرمانشاه به مسابقات پارآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، اظهارکرد: محمدخالوندی، مهران نکویی مجد، علی الفت نیا، فرهاد کهریزی، هرمز صیدی و زهرا شامحمدی ورزشکاران رشته دو ومیدانی هیات جانبازان و معلولین استان هستند که به این مسابقات اعزام خواهند شد.

وی همچنین از احتمال اعزام صمد عباسی ورزشکار رشته وزنه برداری جانبازان و معلولین کرمانشاه به این مسابقات خبر داد و افزود: طبق نظر فدراسیون این ورزشکار سه شنبه هفته جاری به رقابت های آسیا و اقیانوسیه ژاپن اعزام خواهد شد که درصورت رکوردزنی در این رقابت ها، به مسابقات جاکارتا اعزام می شود.

رئیس هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه به حذف برخی از رشته های ورزشی در رقابت های پارآسیایی ۲۰۱۸  جاکارتا اشاره کرد و گفت: متاسفانه کشور میزبان در این دوره از رقابت ها برخی رشته‌ها همچون رشته فوتبال معلولین که در آنها نماینده ای ندارد را از مسابقات حذف کرد و این موضوع باعث شد چهار فوتبالیست کرمانشاهی در این رقابت ها حضور نداشته باشند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران پارآسیایی ایران از ۱۳ مهر به مسابقات ۲۰۱۸ اعزم خواهند شد، اضافه کرد: عدم برنامه ریزی مناسب مسئولان برگزار کننده مسابقات سبب شده تا حریفان ورزشکاران ما در این دوره از رقابت ها هنوز مشخص نباشند.

پرنیان از پیش بینی کسب شش مدال توسط ورزشکاران اعزامی از کرمانشاه به مسابقات پارآسیایی خبرداد و افزود: از نظر تعداد ورزشکاران اعزام کننده به رقابت های پارآسیایی جاکارتا جایگاه خوبی بین استانهای دیگر داریم و پیش بینی می کنیم همه ورزشکاران اعزامی ما شانس کسب مدال را در این رقابت ها داشته باشند.

وی حمایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و اداره کل ورزش وجوانان استان را از ورزشکاران اعزامی به این رقابت‌ها خوب توصیف کرد و گفت: برای بازگشت ورزشکاران نیز با همکاری مسئولین استانی مراسم استقبال شایسته‌ای برگزار خواهیم کرد.