سرپرست شهرداری کرمانشاه از پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی اصلاح تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) کرمانشاه خبر داد و گفت: اگر مشکل اعتباری و یا مشکلات جوی خاصی ایجاد نشود این طرح در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

حامد لعل بخش اظهار داشت: ۳۵ درصد از پیشرفت این طرح در سه ماه اخیر صورت گرفته است.
وی ادامه داد: درصدد هستیم ظرف ۲ ماه آینده محورهایی همانند شمال به جنوب و شرق به جنوب این پروژه را افتتاح کنیم.
سرپرست شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: اعتبار اولیه این پروژه ۴۰ میلیارد تومان بوده که در نهایت به دلیل افزایش قیمت های موجود با اعتبار تقریبی ۶۰ میلیارد تومانی به پایان خواهد رسید.
لعل بخش یادآور شد، از محل اعتبارات نقدی ۱۲ میلیارد تومان برای پروژه پرداخت شده و ۷۰ درصد آن که به صورت تهاتر با زمین است در دست اجرا و پیگیری است.

** شهرداری بیش از یک هزار پرسنل رسمی و قراردادی دارد
لعل بخش اضافه کرد، شهرداری کرمانشاه بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ نفر پرسنل دارد که از این میزان حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر رسمی و قراردادی شهرداری هستند و مابقی به شرکت های وابسته شهرداری مربوط می شوند.
وی ادامه داد: پرسنل شرکت های خصوصی و خدماتی وابسته به شهرداری به شکلی حقوق بگیر شهرداری هستند ولی در اصل هیچ رابطه استخدامی با شهرداری ندارند ولی به صورت غیرمستقیم از ما حقوق می گیرند.
لعل بخش در بخش دیگری از سخنانش در مورد وضعیت رفتگر پرحاشیه نیز اظهار داشت: قرارداد این فرد که عنوان کرده دارای مدرک دکترا است با پیمکار شهرداری منطقه هفت بسته شده است.
وی یادآور شد، این کار به صورت حجمی به این پیمانکار واگذار شده و می تواند خودش مشغول به کار شود یا هر شخص دیگری را به کار بگیرد، در واقع شهرداری در بحث به کارگیری نیروهای شرکت های خصوصی دخالتی ندارد.
سرپرست شهردار کرمانشاه اظهار داشت: براساس تحقیقات انجام شده این شخص به عنوان ناظر بر کار رفتگران فعالیت دارد و تاکنون به هیچ عنوان در قالب یک رفتگر و پاکبان فعالیت نکرده است.
شهر کرمانشاه مرکز استان یک میلیون نفر جمعیت دارد/ایرنا