پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20166 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر روز گذشته جلسه “شورای شهر” کرمانشاه پشت درهای بسته تشکیل شد! امشب هوای استان بارانی می شود بار قاچاق پیکان به مقصد نرسید جنایت علیه بلوط با همراهی دستگاه قضا کرمانشاه در آستانه فروپاشی است رئیس جدید هیات جودوی کرمانشاه انتخاب شد  شناسایی ۲۳۷ فقره تغییر کاربری اراضی در کرمانشاه/ ۱۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد بهترین زمان مصرف پنیر چه موقع است؟ + لیست قیمت انواع پنیر شهرداری باید جلوی ایجاد “نما رومی” در ساختمان‌ها را بگیرد

آزادراه همدان-کرمانشاه در انتظار جذب سرمایه گذار خصوصی
07 آذر 1397 - 9:19
شناسه : 12166
0
مجری آزادراه همدان-کرمانشاه از عقد قرارداد با سرمایه گذار برای ساخت قطعه انتهایی آزادراه همدان-کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: به زودی با پیمانسپاری پروژه ساخت این قطعه از مسیر آغاز می‌شود. طلوع‌‌کرمانشاه :

سیفی با بیان اینکه این پروژه به قطعات مختلفی تقسیم شده، اظهار کرد: تنها در قطعه چهارم که قطعه انتهایی مسیر است سرمایه گذار پای کار آمده و قرارداد مشارکت نیز بسته شده و در حال حاضر منتظر پیمان‌سپاری پروژه هستیم.قطعه انتهایی، مسیر بیستون-کرمانشاه را به طول ۲۵ کیلومتر شامل می شود، اما بنابر پیشنهاد سرمایه گذار و برای اقتصادی شدن مسیر، محدوده کرمانشاه-اسلام آبادغرب-حمیل هم به طول ۵۰ کیلومتر به این پروژه اضافه شده است.وی افزود: در مجموع سرمایه گذار قطعه انتهایی، ساخت آزادراه در محدوده بیستون-کرمانشاه -اسلام آبادغرب-حمیل را به طول ۷۵ کیلومتر برعهده گرفته است.این مسئول در ادامه با اشاره به انتظار قطعات بعدی پروژه برای حضور سرمایه گذار، گفت: برآورد اعتباری صورت گرفته برای تکمیل پروژه آزادراه در مسیر همدان-کرمانشاه ۱۸۰۰ میلیاردتومان است که اگر سرمایه گذار اعلام آمادگی کند، ظرف سه تا چهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

پ
پ
مسعود سیفی با بیان اینکه تاکنون چندین سرمایه گذار برای انجام این پروژه اعلام آمادگی کرده و مذاکراتی نیز صورت گرفته گفت: به غیر از قطعه انتهایی پروژه، برای دیگر بخش های آن هنوز با هیچ سرمایه گذاری به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و قراردادی دراین زمینه منعقد نشده است.
مسعود سیفی با اشاره به انجام مطالعات آزاد راه همدان-کرمانشاه به طول ۱۸۵ کیلومتر، گفت: بر اساس مطالعات انجام شده مسیر این آزادراه همدان-اسدآباد-کنگاور-صحنه- کرمانشاه خواهد بود.وی یادآور شد: در این پروژه قرار نیست مسیر چهاربانده فعلی همدان-کرمانشاه به آزادراه تبدیل شود، بلکه مسیر جدیدی در این محدوده برای آزادراه تعریف شده است.وی با بیان اینکه تاکنون چندین سرمایه گذار برای انجام این پروژه اعلام آمادگی کرده و مذاکراتی نیز صورت گرفته گفت: به غیر از قطعه انتهایی پروژه، برای دیگر بخش های آن هنوز با هیچ سرمایه گذاری به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و قراردادی دراین زمینه منعقد نشده است.سیفی با بیان اینکه این پروژه به قطعات مختلفی تقسیم شده، اظهار کرد: تنها در قطعه چهارم که قطعه انتهایی مسیر است سرمایه گذار پای کار آمده و قرارداد مشارکت نیز بسته شده و در حال حاضر منتظر پیمان‌سپاری پروژه هستیم.
مجری آزادراه کرمانشاه-همدان افزود: این قطعه انتهایی، مسیر بیستون-کرمانشاه را به طول ۲۵ کیلومتر شامل می شود، اما بنابر پیشنهاد سرمایه گذار و برای اقتصادی شدن مسیر، محدوده کرمانشاه-اسلام آبادغرب-حمیل هم به طول ۵۰ کیلومتر به این پروژه اضافه شده است.سیفی تصریح کرد: در مسیر جدید در نظرگرفته شده برای آزادراه در محدوده کرمانشاه –حمیل، فاصله این دو شهر بسیار کوتاه شده و طول مسیر در این محدوده به ۵۰ کیلومتر کاهش یافته است.وی افزود: در مجموع سرمایه گذار قطعه انتهایی، ساخت آزادراه در محدوده بیستون-کرمانشاه -اسلام آبادغرب-حمیل را به طول ۷۵ کیلومتر برعهده گرفته است.
سیفی اعتبار لازم برای اجرای این قطعه از مسیر را ۸۰۰ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: بعد از پیمان سپاری، این قطعه از مسیر ظرف سه تا چهار سال آینده به بهره‌برداری می رسد.این مسئول در ادامه با اشاره به انتظار قطعات بعدی پروژه برای حضور سرمایه گذار، گفت: برآورد  اعتباری صورت گرفته برای تکمیل پروژه آزادراه در مسیر همدان-کرمانشاه ۱۸۰۰ میلیاردتومان است که اگر سرمایه گذار اعلام آمادگی کند، ظرف سه تا چهار سال آینده به بهره برداری می رسد. /ایسنا

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.