یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17215 تعداد نوشته های امروز : 5×

آخرین خبرها

مانع تراشی در روند تولید و اشتغال ممنوع است اجرای طرح خدمات پس از فروش برای محصولات تجاری بهمن آمادگی ایران خودرو برای نوسازی ناوگان حمل و نقل باری و مسافری امکان خریدآنلاین قطعات یدکی اصلی محصولات کرمان موتور فراهم شد (+جزییات و ادرس سایت) روسیه به روبل گاز صادر کرد؛ ایران می تواند به ریال نفت بفروشد؟ پزشکان از «پله» قطع امید کردند طارمی، موسیالا و ۳ بازیکن دیگری که حقشان حذف زودهنگام از جام نبود تیس و ژسوس جام جهانی را از دست دادند دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب: دبیر فدراسیون باید از کردها عذرخواهی کند
28 بهمن 1397 - 10:36
شناسه : 23989
0
دهدشتی‌ها رسم میهمان‌نوازی را به‌جا نیاوردند طلوع‌‌کرمانشاه :

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب گفت: باشروع بازی نیز از همان دقایق اولیه شاهد بودیم که تماشاگران تیم دهدشت پشت دروازه تیم ما با الفاظ رکیک و زشت به بازیکنان زاگرس توهین می کردند و حتی یک بار نیز سنگ زیرپای دروازه بان ما انداختند. این تنش به گونه ای بود که داور بازی چندین بار بازی را متوقف کرد. تماشاگران دهدشتی حتی طبلی را که برای تشویق آورده بودند به سوی بازیکنان ما و داور پرتاب کردند که داور آن را تحویل میز داوری داد./ فیلم این بازی موجود است، مسئولین فدراسیون می توانند آن را بازبینی کنند تا ببینند که بازیکنان ما هیچ تحریک و یا توهینی نکرده اند. اگر چنین اتفاقی حین بازی می افتاد قطعا بازیکنان ما اخطار می گرفتند./ قطعا توهین ها و ادعاهایی که مسئولین تیم دهدشت داشتند را هم ازطریق فدراسیون و هم از طریق استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهیم کرد.

پ
پ

دیدار بین دو تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب و فرازبام دهدشت در هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال کشورکه  پنج شنبه (۲۵ بهمن) برگزارشد، با درگیری هایی همراه بود که اکنون با گذشت چند روز از این دیدار، حواشی آن همچنان ادامه دارد.

سجاد اعظم مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب  با اشاره به حواشی و درگیری های بوجود آمده در این دیدار، اظهار کرد: تیم زاگرس اسلام آبادغرب از ابتدای مسابقات لیگ برتر هندبال تاکنون میزبانی تیم های مختلفی را برعهده داشته، اما حتی یک حاشیه در هیچکدام از این رقابت ها نداشته ایم.

وی به حضور برخی از مسئولین فدراسیون و کمیته برگزاری مسابقات در بازی های خانگی تیم زاگرس اسلام آبادغرب اشاره کرد و افزود: در هر بازی خانگی شاهد حضور حدود دو تا سه هزار تماشاگر در سالن بوده ایم، اما به اذعان این مسئولین تمام بازی ها را با رعایت قوانین و بدون هرگونه حاشیه از سوی بازیکنان و تماشاگران برگزار کردیم.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اضافه کرد: در بازی رفت نیم فصل اول که میزبان تیم دهدشت بودیم، زمانی که برادر مدیرعامل این تیم – لیدر تیم فراز بام دهدشت – به اسلام آبادغرب آمد، نهایت استقبال و مهمانوازی را از او بعمل آوردیم و بازی نیز هرچند که حساسیت بالایی داشت، اما بدون مشکل و با پیروزی تیم ما تمام شد.

وی افزود: باتوجه به اینکه تیم دهدشت برای حضور در لیگ هزینه زیادی کرده و شش ملی پوش را نیز در اختیار داشت، شکست برابر تیم ما برای آنها سنگین بود، به همین دلیل برادر مدیرعامل این تیم پس از پایان بازی تهدید کرد که در بازی برگشت با ۱۲۰۰ هوادار دهدشتی تلافی خواهیم کرد که برای اثبات این ادعا عکس های بعد از بازی و تهدیدهای او را داریم.

اعظم اضافه کرد: با این تهدیدات نامه ای به فدراسیون هندبال ارسال کردیم و از آنها تقاضا کردیم که همانطور که ما امنیت را در بازی خانگی برای بازیکنان تیم دهدشت فراهم کردیم، آنها نیز باید امنیت بازیکنان ما را تامین کنند. رئیس فدراسیون نیز باتوجه به مکاتبه ای که با آنها داشتیم شنبه قبل(پنج روز پیش از انجام بازی) طی نامه ای به اداره ورزش دهدشت تذکرات لازم را به مسئولین ورزش این شهر داد.

وی تصریح کرد: متاسفانه علیرغم تذکرات فدراسیون، در جلسه ای که پیش از برگزاری بازی بین مسئولان دو تیم برگزارشد، جز نمایندگان دو تیم و ناظران بازی، از مسئولین انتظامی و برقرار کنندگان نظم و امنیت بازی کسی در جلسه حضور نداشت.  

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب اضافه کرد: باشروع بازی نیز از همان دقایق اولیه شاهد بودیم که تماشاگران تیم دهدشت پشت دروازه تیم ما با الفاظ رکیک و زشت به بازیکنان زاگرس توهین می کردند و حتی یک بار نیز سنگ زیرپای دروازه بان ما انداختند. این تنش به گونه ای بود که داور بازی چندین بار بازی را متوقف کرد. تماشاگران دهدشتی حتی طبلی را که برای تشویق آورده بودند به سوی بازیکنان ما و داور پرتاب کردند که داور آن را تحویل میز داوری داد.

وی گفت: برادر مدیرعامل تیم دهدشت که لیدر تیم بود مدام  به بازیکنان ما فحش می داد. در شرایطی که بازی با این فضای پر تنش ادامه داشت، از ناظر داوری انتظار می رفت که تماشاگران را از سالن مسابقه بیرون کند، همانطوری که در این لیگ شرایط مشابهی برای یکی از تیم ها اتفاق افتاد و ناظر داوری تماشاگران را از بازی بیرون کرد، اما متاسفانه از آنجایی که ناظر داور اصفهانی بود، بی توجه به جو بدی که ایجاد شده بود بازی را ادامه داد.

اعظم افزود: باتوجه به اینکه تیم زاگرس اسلام آباد غرب و سپاهان اصفهان هر دو در کورس قهرمانی قرار دارند و داوران و ناظران اصفهانی در بازی های گذشته مشکلاتی را برای ما بوجود آورند، در نامه ای به فدراسیون درخواست کرده بودیم تا برای بازی های زاگرس در تیم داوری از اصفهانی ها استفاده نشود، اما علیرغم اینکه فدراسیون موافقت کرده بود در این بازی از ناظر داور اصفهانی استفاده شده بود و حتی نامه محرمانه ای که ما برای فدراسیون ارسال کرده بودیم در اختیار داوران اصفهانی قرار گرفته است!

وی با رد ادعاهای مسئولین تیم دهدشت مبنی بر حضور هواداران تیم زاگرس در این بازی، عنوان کرد: می گویند ما ۲۰۰ تماشاگر همراه خود به دهدشت بردیم و آنها درگیری را شروع کرده اند، درحالی که ما تنها ۱۶ بازیکن به همراه چهار کادر فنی را به این شهر اعزام کردیم. هزینه های اعزام ۲۰۰ تماشاگر و اسکان آنها در دهدشت برای تیمی چون زاگرس بالاست و قادر به انجام آن نیستم.

اعظم بابیان اینکه شبکه استانی دنا ۶۰ دقیقه این بازی را بصورت زنده کاملا پوشش داد، گفت: فیلم این بازی موجود است، مسئولین فدراسیون می توانند آن را بازبینی کنند تا ببینند که بازیکنان ما هیچ تحریک و یا توهینی نکرده اند. اگر چنین اتفاقی حین بازی می افتاد قطعا بازیکنان ما اخطار می گرفتند.

وی تصریح کرد: مسئولان تیم دهدشت قبل از بازی در بلندگوها اعلام می کردند که” بازی را برده ایم، فعلا فحش ندهید” این چه معنی می تواند داشته باشد؟ به نظر من این ایجاد درگیری و تنش در این بازی از قبل توسط مسئولین دهدشتی مهندسی شده بود که چه در صورت باخت و چه در صورت برد این درگیری اتفاق بیافتد. بعد از بازی و درگیری هایی که رخ داد دو بازیکن ما به بیمارستان منتقل شدند و درحالی که از آنها خبر نداشتیم برادران سپاهی با برقراری نظم در سالن، تیم ما را تا خارج شهر دهدشت همراهی کرده و از ما دلجویی کردند.


اعظم افزود: متاسفانه مسئولین تیم دهدشت عنوان می کنند که بازیکن ما نه به خاطر اصابت صندلی به سرش، بلکه به خاطر افت فشار و ۶۰ دقیقه دوندگی به بیمارستان منتقل شده است، مگر این اولین بازی است که بازیکنان تیم ما ۶۰ دقیقه دوندگی دارند. ۱۵ هفته بازی کردیم بدون آنکه بازیکنان ما در یکی از بازی ها دچار مشکلی شوند.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب با بیان اینکه اگر تیم ما می برد، قطعا تعداد مصدومان ما بیشتر هم می شد، اضافه کرد: از مسئولان تیم دهدشت گله مند هستیم که رسم میهمان نوازی را به جا نیاوردند و آنچه را که در این بازی دیدم خلاف اخلاق ورزشی بود. حتی دو نفر از بازیکنان ما برای نشان دادن بیگناهی تیم با گوشی های خود فیلم گرفته بودند که توسط هواداران تیم دهدشت گوشی هایشان شکسته شد و آنها را بردند.

وی افزود: گفته می شود بازیکنان تیم ما شعارهای قومیتی سر داده اند، مگر ما داعشی و یا نازی هستیم که شعار قومیتی سر دهیم. همه ما ایرانی هستیم و قومیت گرایی را قبول نداریم.

اعظم در ادامه به عدم حضور سرمربی تیم دهدشت در این بازی هم اشاره کرد و گفت: آقای ناصر سلیمی رئیس مستعفی و سابق هیات هندبال استان و سرمربی تیم دهدشت به واسطه مشکلی که با کرمانشاه داشت در بازی حضور نداشت و با تیم نونهالان دهدشت به مسابقات رفته بود. در کجای دنیا سرمربی یک تیم در یک بازی حساس حضور ندارد تا در صورت وقوع مشکلی بازیکنانش را آرام کند.

وی به موضع گیری دبیر فدراسیون و حمایتش از تیم دهدشت هم اشاره کرد و گفت: آقای رجبی که تاکنون پایش به منطقه کردنشین هم نخورده، چطور ادعا می کند که تیم ما مقصر بوده است. ایشان باید به خاطر صحبت هایی که داشتند از مردم منطقه کردنشین غرب کشور عذرخواهی کند.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس در پایان تاکید کرد: قطعا توهین ها و ادعاهایی که مسئولین تیم دهدشت داشتند را هم ازطریق فدراسیون و هم از طریق استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهیم کرد.

 

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.