سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17102 تعداد نوشته های امروز : 16×

آخرین خبرها

مشاهده یک قلاده پلنگ ایرانی در بوزین و مرخیل آغاز فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز نگرانی دروازه‌بان سابق آمریکا از تاکتیکهای کی‌روش افزایش تعداد ایستگاه‌های پایش کیفی هوای کرمانشاه احتمال نیمکت‌نشینی بیل و رمزی مقابل انگلیس آغاز عایق بندی «ایزوبام» عرشه قطار شهری کرمانشاه آخرین تصمیم‌ها برای ساماندهی فاضلاب “کرناچی” امسال پرندگان مهاجر به هشیلان نیامدند بارش‌های نیمه جان پاییز هم به داد سدهای کرمانشاه نرسید مورایس: ایران برابر ولز خیلی خوب بود/ ۴ تیم شانس قهرمانی دارند استعفای رئیس و اعضای هیات‌مدیره باشگاه یوونتوس مهم‌ترین فرصت شاگردان کی‌روش برای تاریخ‌سازی پرفروش ترین خودروهای تاریخ  قیمت سکه امروز هفتم آذر ۱۴۰۱ اجاره ۸۰۰ هزار تومانی کارت ملی برای خرید ارز کارشناسی قضاوت فغانی در دیدار پرتغال – اروگوئه رکورددار اسپانیا تمرین تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد واکنش فان خال به احتمال رویارویی با انگلیس در یک هشتم نهایی کودوس بهترین بازیکن دیدار غنا – کره‌جنوبی شد سخنگوی مسی مذاکره با باشگاه بکام را تکذیب کرد

خدمت به مردم عبادت است/ فرهنگ سازمانی باید در شهرداری کرمانشاه ارتقاء یاید
28 دی 1400 - 10:34
شناسه : 275698
0
شهردار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه :

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در نخستین روز کاری خود بعنوان شهردار کرمانشاه، با مدیران مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه و معاونین آنان دیدار و گفت‌وگو کرد./ عملکرد کاری ما باید موجب آرامش و آسایش همشهریان شود./شهرداران مناطق بدنه اصلی اجرایی شهرداری اند چراکه در دل مردم هستند./شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه هدف ما تأمین آسایش و ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم است تصریح کرد: وقتی سرانه فضای سبز افزایش یابد، شاهد کاهش ترافیک باشیم،آسایش و رفاه مردم تأمین شود، سلامت شهر ارتقاء یابد و شهری زیبا و با امکانات داشته باشیم، یعنی در خدمت به مردم موفق عمل کرده ایم./نوروزی، وجود هدف مشخص را یکی از الزامات دانست و با بیان اینکه اهداف ما را به نتیجه خواهد رساند گفت: گام های ما باید حساب شده و با برنامه باشد./وی با تاکید بر اینکه هرکاری نیاز به برنامه است و برنامه نیز زمان دارد بیان کرد: کار ما در مجموعه شهرداری یک کار تیمی است که برای تحقق آن باید در کنار هم حرکت کنیم./شهردار کلان‌شهر کرمانشاه ضمن تأکید مجدد بر هماهنگی و تعامل مدیران خاطرنشان کرد: کار نباید کند و یا متوقف شود./دکتر نادر نوروزی در ادامه بر فرهنگ سازمانی تاکید کرد و با بیان اینکه در اطلاعات اجمالی کسب شده، فرهنگ سازمانی و همدلی خوبی در شهرداری وجود ندارد افزود:فرهنگ سازمانی باید در شهرداری کرمانشاه اصلاح شود./وی با بیان اینکه اگر کار جمعی صورت نگیرد، موفقیتی حاصل نمی‌شود گفت: رقابت در کار خوب قابل تقدیر است اما همدلی و همراهی در پیشبرد اهداف نیز مهم است.

پ
پ

شهردار کرمانشاه گفت: خدمت به مردم عبادت است و هرزمان که آرامش و آسایش شهروندان کرمانشاهی تأمین شد، یعنی به اهداف خود رسیده ایم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در نخستین روز کاری خود بعنوان شهردار کرمانشاه، با مدیران مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه و معاونین آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر نوروزی در این دیدار با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است اظهار داشت: عملکرد کاری ما باید موجب آرامش و آسایش همشهریان شود.

وی با اشاره به فرصت ایجاد شده برای خدمت به مردم افزود: شهرداران مناطق بدنه اصلی اجرایی شهرداری اند چراکه در دل مردم هستند.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه هدف ما تأمین آسایش و ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم است تصریح کرد: وقتی سرانه فضای سبز افزایش یابد، شاهد کاهش ترافیک باشیم، آسایش و رفاه مردم تأمین شود، سلامت شهر ارتقاء یابد و شهری زیبا و با امکانات داشته باشیم، یعنی در خدمت به مردم موفق عمل کرده ایم.

نوروزی، وجود هدف مشخص را یکی از الزامات دانست و با بیان اینکه اهداف ما را به نتیجه خواهد رساند گفت: گام های ما باید حساب شده و با برنامه باشد.

وی با تاکید بر اینکه هرکاری نیاز به برنامه است و برنامه نیز زمان دارد بیان کرد: کار ما در مجموعه شهرداری یک کار تیمی است که برای تحقق آن باید در کنار هم حرکت کنیم.

شهردار کلان‌شهر کرمانشاه ضمن تأکید مجدد بر هماهنگی و تعامل مدیران خاطرنشان کرد: کار نباید کند و یا متوقف شود.

دکتر نادر نوروزی در ادامه بر فرهنگ سازمانی تاکید کرد و با بیان اینکه در اطلاعات اجمالی کسب شده، فرهنگ سازمانی و همدلی خوبی در شهرداری وجود ندارد افزود: فرهنگ سازمانی باید در شهرداری کرمانشاه اصلاح شود.

وی با بیان اینکه اگر کار جمعی صورت نگیرد، موفقیتی حاصل نمی‌شود گفت: رقابت در کار خوب قابل تقدیر است اما همدلی و همراهی در پیشبرد اهداف نیز مهم است.

شصت و دومین کلیددار بلدیه کرمانشاه با اشاره به نوع فعالیت مدیران مناطق و تاکید بر اینکه کار آنان شبانه روزی است تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری کرمانشاه باید در کنار هم باشند.

نوروزی در ادامه به زمان کم خدمت اشاره کرد و با بیان اینکه این ایام زود می‌گذرد گفت: برنامه در دست حاضر باید به سرعت، با کیفیت و هم دلی انجام شود.

وی افزود: در زمان حال کنونی، در خصوص هیچ مدیری قضاوت نخواهم کرد، بلکه در آینده بر عملکرد کاری آنان قضاوت خواهم کرد.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه مدیران یا می‌توانند اهداف را دنبال کنند یا خیر تأکید کرد: اگر نتوانند برنامه را اجرا کنند، بی‌شک جا خواهند ماند.

نوروزی در پایان خطاب به مدیران مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه بیان کرد: نظرات شما در تصمیم گیری های ما مؤثر است چراکه در کف خیابان هستید، خرد جمعی و مشورت مهم است اما زمانی که تصمیمی اتخاذ شد باید اجرا شود.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.