شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17207 تعداد نوشته های امروز : 18×

آخرین خبرها

دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو هوانگ بهترین بازیکن دیدار کره‌جنوبی – پرتغال شد رکوردشکنی بنتو، سومین صعود کره به دور حذفی و یک رکورد منفی برای پرتغال

کشف ۳۲ قبضه اسلحه کلت جنگی از یک خودرو در کرمانشاه
10 مهر 1401 - 9:15
شناسه : 280770
2
 سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه؛ طلوع‌‌کرمانشاه :

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ضمن اتمام حجت با اغتشاشگران، آشوب‌گران و با کسانی که مخل نظم و امنیت مردم می‌شوند، اظهار کرد: با اشراف همکاران و تعامل بسیار خوب دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی و قضایی مطمئنا هیچ اقدامی از سوی فتنه‌گران از دید ما پنهان نخواهد ماند و برخورد بدون اغماض، جدی و قاطعانه خواهد بود/وی، از شناسایی و دستگیری تعدادی از آشوبگران مسلح که در اغتشاشات اخیر به سمت ماموران  تیراندازی کرده بودند خبر داد و افزود: افرادی که در اغتشاشات اخیر به نوعی مشارکت،نقش تحریک کننده و لیدری داشتند و یا اماکن و خودروهای خود را در اختیار اغتشاشگران قرار داده با هماهنگی قضایی احضار و تحت تعقیب قرار می‌گیرند. چون امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است/در جریان همین اغتشاشات اخیر در چهار نوبهار شهر کرمانشاه سرنشینان خودرویی با سلاح گرم همکاران را مورد حمله قرار می‌دهند که با اقدام به موقع ماموران خودرو مورد هدف قرار گرفته و راننده خودرو هم مصدوم می‌شود/در خلال این اغتشاشات افراد سوءاستفاده کننده هم هستند که سلاح، مهمات تجهیزات غیرمجاز را وارد کشور می‌کنند که در همین راستا یک باندی که از طریق مرزهای استان اقدام به ورود سلاح به کشور کرد مورد شناسایی و ضربه قرار گرفت/به گفته جاویدان، از باند مذکور یک دستگاه وسایل نقلیه حامل ۳۲ قبضه سلاح کلت جنگی کشف، ضبط و متهم هم دستگیر شد.

پ
پ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند که از طریق مرزهای استان اقدام به ورود سلاح به کشور کرده بودند، خبر داد.

 سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ضمن اتمام حجت با اغتشاشگران، آشوب‌گران و با کسانی که مخل نظم و امنیت مردم می‌شوند، اظهار کرد: با اشراف همکاران و تعامل بسیار خوب دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی و قضایی مطمئنا هیچ اقدامی از سوی فتنه‌گران از دید ما پنهان نخواهد ماند و برخورد بدون اغماض، جدی و قاطعانه خواهد بود.

وی، از شناسایی و دستگیری تعدادی از آشوبگران مسلح که در اغتشاشات اخیر به سمت ماموران  تیراندازی کرده بودند خبر داد و افزود: افرادی که در اغتشاشات اخیر به نوعی مشارکت، نقش تحریک کننده و لیدری داشتند و یا اماکن و خودروهای خود را در اختیار اغتشاشگران قرار داده با هماهنگی قضایی احضار و تحت تعقیب قرار می‌گیرند. چون امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: در جریان همین اغتشاشات اخیر در چهار نوبهار شهر کرمانشاه سرنشینان خودرویی با سلاح گرم همکاران را مورد حمله قرار می‌دهند که با اقدام به موقع ماموران خودرو مورد هدف قرار گرفته و راننده خودرو هم مصدوم می‌شود.

وی ادامه داد: در خلال این اغتشاشات افراد سوءاستفاده کننده هم هستند که سلاح، مهمات تجهیزات غیرمجاز را وارد کشور می‌کنند که در همین راستا یک باندی که از طریق مرزهای استان اقدام به ورود سلاح به کشور کرد مورد شناسایی و ضربه قرار گرفت.

به گفته جاویدان، از باند مذکور یک دستگاه وسایل نقلیه حامل ۳۲ قبضه سلاح کلت جنگی کشف، ضبط و متهم هم دستگیر شد/فارس

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.