شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17207 تعداد نوشته های امروز : 18×

آخرین خبرها

دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو هوانگ بهترین بازیکن دیدار کره‌جنوبی – پرتغال شد رکوردشکنی بنتو، سومین صعود کره به دور حذفی و یک رکورد منفی برای پرتغال

کمبود پرستار در کرمانشاه‌/ کارانه ۳ ماهه پرستاران به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود
03 آذر 1401 - 10:54
شناسه : 282147
1
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاهY طلوع‌‌کرمانشاه :  رضا پورمیرزا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به هفته گرامیداشت مقام  پرستار از ۵ الی ۱۱ آذرماه، اظهار کرد: در استان کرمانشاه ۲۶ بیمارستان (۱۸ بیمارستان دانشگاهی و ۸ بیمارستان غیردانشگاهی (تأمین اجتماعی، نظامی و خصوصی)) به ارایه خدمات سلامت محور مشغول هستند/وی با بیان اینکه در دانشگاه علوم پزشکی ۴ هزار و ۵۶۰ نفر گروه پرستاری مشغول انجام وظیفه هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۳ هزار و ۳۱۳ نفر پرستار، ۷۰ بهیار، ۳۹۲ نفر کمک پرستار‌، ۴۳۳ نفر هوشبر و ۳۵۲ نفر کارشناس اتاق عمل هستند.در بخش غیر دانشگاهی نیز یک هزار و ۱۲۰ نفر گروه پرستاری در رده‌های ۷۰۰ نفر پرستار، ۶۴ بهیار، ۱۲۴ کمک پرستار، ۱۳۱ کارشناس اتاق عمل و ۱۰۵ نفر هوشبر اشتغال دارند/مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد تخت فعال دانشگاهی را ۲ هزار و ۶۰۲ تخت اعلام کرد و افزود: از نظر تناسب و شاخص ارایه خدمات در دانشگاه کرمانشاه نسبت پرستار به تخت فعال ۱.۲۷ و گروه پرستاری ۱.۷۵ است/ با وجود طرح‌های توسعه‌ای سالیان اخیر و مبنا قرار گرفتن تخت موجود دانشگاهی با تعداد ۴ هزار و ۲۸۰ تخت شاخص پرستار به تخت موجود ۰.۷۷ و شاخص گروه پرستاری به تخت موجود ۱.۰۷ است که لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران و گروه پرستاری وجود دارد/علاوه بر پرستاران ۷۴۰ نفر از کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی نیز از خانواده گروه پرستاری هستند که در سطح پایگاه‌های شهری و جاده‌ای و اورژانس ۱۱۵ به انجام خدمات اورژانس به مردم استان مشغول هستند/مطالبه ۱۵ ساله جامعه پرستاری کشور در زمینه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری محقق شده که با تلاش فراوان و پیگیری‌ها و مساعدت سازمان‌ها بیمه‌گر از ابتدای امسال پرداخت کارانه پرستاران انجام و مبالغ سه ماهه اول سال به طور علی‌الحساب تا قبل از مراسم روز پرستار به حساب تمامی پرستاران و گروه پرستاری بالینی پرداخت می‌شود و تا پایان سال جاری این پرداخت‌ها در کنارسایر پرداخت‌های جاری ادامه می‌یابد.
منبع : فارس
پ
پ

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران و گروه پرستاری در استان، گفت: از نظر تناسب و شاخص ارایه خدمات در دانشگاه کرمانشاه نسبت پرستار به تخت فعال ۱.۲۷ و گروه پرستاری ۱.۷۵ است.

 رضا پورمیرزا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به هفته گرامیداشت مقام  پرستار از ۵ الی ۱۱ آذرماه، اظهار کرد: در استان کرمانشاه ۲۶ بیمارستان (۱۸ بیمارستان دانشگاهی و ۸ بیمارستان غیردانشگاهی (تأمین اجتماعی، نظامی و خصوصی)) به ارایه خدمات سلامت محور مشغول هستند. 

وی با بیان اینکه در دانشگاه علوم پزشکی ۴ هزار و ۵۶۰ نفر گروه پرستاری مشغول انجام وظیفه هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۳ هزار و ۳۱۳ نفر پرستار، ۷۰ بهیار، ۳۹۲ نفر کمک پرستار‌، ۴۳۳ نفر هوشبر و ۳۵۲ نفر کارشناس اتاق عمل هستند.در بخش غیر دانشگاهی نیز یک هزار و ۱۲۰ نفر گروه پرستاری در رده‌های ۷۰۰ نفر پرستار، ۶۴ بهیار، ۱۲۴ کمک پرستار، ۱۳۱ کارشناس اتاق عمل و ۱۰۵ نفر هوشبر اشتغال دارند.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد تخت فعال دانشگاهی را ۲ هزار و ۶۰۲ تخت اعلام کرد و افزود: از نظر تناسب و شاخص ارایه خدمات در دانشگاه کرمانشاه نسبت پرستار به تخت فعال ۱.۲۷ و گروه پرستاری ۱.۷۵ است.

وی گفت: با وجود طرح‌های توسعه‌ای سالیان اخیر و مبنا قرار گرفتن تخت موجود دانشگاهی با تعداد ۴ هزار و ۲۸۰ تخت شاخص پرستار به تخت موجود ۰.۷۷ و شاخص گروه پرستاری به تخت موجود ۱.۰۷ است که لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران و گروه پرستاری وجود دارد.

پورمیرزا بیان کرد: علاوه بر پرستاران ۷۴۰ نفر از کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی نیز از خانواده گروه پرستاری هستند که در سطح پایگاه‌های شهری و جاده‌ای و اورژانس ۱۱۵ به انجام خدمات اورژانس به مردم استان مشغول هستند.

وی خاطرنشان کرد: به پاس زحمات عزیزان گروه پرستاری از ۴۷۵ نفر از منتخبین مجموعه‌های بیمارستانی استان با صدور لوح‌های تقدیر و پاداش به عمل آمده که علاوه بر موارد تقدیر و تشکر استانی، ۱۸ نفر پرستار منتخب کشوری دانشگاهی نیز به وزارت بهداشت معرفی شده‌اند که در مراسم بزرگداشت روز پرستار از این عزیزان تقدیر خواهد شد.

وی یادآور شد: مطالبه ۱۵ ساله جامعه پرستاری کشور در زمینه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری محقق شده که با تلاش فراوان و پیگیری‌ها و مساعدت سازمان‌ها بیمه‌گر از ابتدای امسال پرداخت کارانه پرستاران انجام و مبالغ سه ماهه اول سال به طور علی‌الحساب تا قبل از مراسم روز پرستار به حساب تمامی پرستاران و گروه پرستاری بالینی پرداخت می‌شود و تا پایان سال جاری این پرداخت‌ها در کنارسایر پرداخت‌های جاری ادامه می‌یابد.

تقدیر از پرستاران توسط رییس و مدیریت بیمارستان های تابعه دانشگاه، ارایه تخفیف ۳۰ درصدی در مهمانسرای دانشگاه به مدت یک هفته به کل پرستاران استان، انجام مسابقه علمی، مصاحبه توسط مسؤولین پرستاری دانشگاه و نظام پرستاری حوزه‌های کرمانشاه‌، اورامانات و اسلام‌آباد غرب در زمینه رشته پرستاری و مطالبات از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده در هفته پرستاری در کرمانشاه است که پورمیرزا به آن‌ها اشاره کرد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.