شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18729 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

۲۰ بازیکن برتر مسلمان فوتبال جهان شروع هیجان دیدارهای ملی بعد از جام جهانی/ بازگشت ایتالیا و تداوم‌ حضور رونالدو بوفون: باهوش‌تر از توخل را در فوتبال ندیدم مدیرعامل گروه بهمن آمادگی خود را در مهار تورم و رشد تولید اعلام کرد المیدان: مسی با الهلال سه ساله بست دو غایب ایتالیا برای بازی حساس مقابل انگلیس تمدید مهلت ثبت نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو + جزییات سقوط تاریخی رافائل نادال پس از ۱۸ سال! خبر خوش فرزین درباره وضعیت بازار ارز در سال ۱۴۰۲ قبل از سفر نوروزی کدام موارد مربوط به خودرو را باید بررسی کنیم؟ ۳ نسل بحران‌ های ارزی؛ چگونه انتظارات می ‌تواند بازار ارز را بهم بریزد؟! طلای جهانی سقوط کرد عکس روی دلار متعلق به کیست؟ + جزییات جالب قهرمانی نابغه ۲۰ ساله تنیس جهان در ایندین ولز/ آلکاراس صدرنشین رنکینگ شد فوری / قیمت جدید خودروهای چانگان وارداتی اعلام شد قیمت یورو امروز ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ تکمیل انتخاب خودرو برای ۶۴۳ هزار متقاضی در سامانه یکپارچه اعلام زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون زبان وزارت علوم در سال ۱۴۰۲ قیمت دلار ۲۸ اسفند ماه / وضعیت بازار ارز در آخرین روز سال چطور است؟ این هفته هوا سرد می‌شود

حمایت از مدیران فعال و تاثیر گذار از وظایف دستگاه قضایی است
09 بهمن 1401 - 11:07
شناسه : 284931
2
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه؛ طلوع‌‌کرمانشاه : توسلی زاده با بیان اینکه توسعه شهری و فراهم نمودن محیط هایی که آرامش را به مردم انتقال دهد از مسئولیت های شهرداری است افزود :قطعا توجه به مقوله ی دوم نیازمند دقت بالایی است/وی از شهرداری ها به عنوان بزرگترین و موثرترین نهاد اجتمایی در دنیا یاد کرد و گفت :برای حل مشکلات در تمامی حوزه ها به قانون مناسب و مجریان خوب برای انجام قوانین نیاز داریم/توسلی زاده ثبات مدیریتی را از دیگر عوامل در توسعه شهری برشمرد و ادامه داد :این ثبات موجب میشود مدیربتواند مجموعه خود را ساماندهی و از منابع مالی و انسانی در راستای پیش رفت به درستی بهره ببرد/احترام به مالکیت مردم از وظایف شهرداری است و در این بین عمل کرد شهرداری باید به نحوی باشد که مردم برای انجام کارهای خود به واسطه ها نیازی نداشته باشند/وی همچنین به تشریح مقوله شفاف سازی پرداخت و تصریح کرد :شفاف سازی از راه های مهم وموثر مبارزه با فساد است و اگر به تعهدات در زمان مقرر عمل شود از تشکیل پرونده های قضایی جلوگیری میشود/در ادامه این دیدار توسط نادر نوروزی شهردار کرمانشاه و چندتن از معاونین از فعالیت های این مجموعه گزارشی ارایه شد/گفتنی است در این دیدار که در مجموعه شهرداری انجام شد تفاهم نامه همکاری میان معاون توسعه حل اختلاف دادگستری و شهرداری منعقد وبر همکاری بیشتر تاکید شد.
نویسنده : رحمان جاویدیان منبع : طلوع کرمانشاه
پ
پ

رئیس کل دادگستری استان در دیدار با شهردار کرمانشاه ضمن قدر دانی از فعالیت های مجموعه شهرداری گفت :خوب میدانیم این نهاد با درآمدی ناپایدار و مشکلات فراوان در حال خدمات رسانی می‌باشد

توسلی زاده با بیان اینکه توسعه شهری و فراهم نمودن محیط هایی که آرامش را به مردم انتقال دهد از مسئولیت های شهرداری است افزود :قطعا توجه به مقوله ی دوم نیازمند دقت بالایی است .

وی از شهرداری ها به عنوان بزرگترین و موثرترین نهاد اجتمایی در دنیا یاد کرد و گفت :برای حل مشکلات در تمامی حوزه ها به قانون مناسب و مجریان خوب برای انجام قوانین نیاز داریم.

توسلی زاده ثبات مدیریتی را از دیگر عوامل در توسعه شهری برشمرد و ادامه داد :این ثبات موجب میشود مدیربتواند مجموعه خود را ساماندهی و از منابع مالی و انسانی در راستای پیش رفت به درستی بهره ببرد.

رییس کل دادگستری استان گفت :احترام به مالکیت مردم از وظایف شهرداری است و در این بین عمل کرد شهرداری باید به نحوی باشد که مردم برای انجام کارهای خود به واسطه ها نیازی نداشته باشند.

وی همچنین به تشریح مقوله شفاف سازی پرداخت و تصریح کرد :شفاف سازی از راه های مهم وموثر مبارزه با فساد است و اگر به تعهدات در زمان مقرر عمل شود از تشکیل پرونده های قضایی جلوگیری میشود.

در ادامه این دیدار توسط نادر نوروزی شهردار کرمانشاه و چندتن از معاونین از فعالیت های این مجموعه گزارشی ارایه شد.

گفتنی است در این دیدار که در مجموعه شهرداری انجام شد تفاهم نامه همکاری میان معاون توسعه حل اختلاف دادگستری و شهرداری منعقد وبر همکاری بیشتر تاکید شد.

 

دیدگاه

دیدگاهها بسته است.