پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20166 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر روز گذشته جلسه “شورای شهر” کرمانشاه پشت درهای بسته تشکیل شد! امشب هوای استان بارانی می شود بار قاچاق پیکان به مقصد نرسید جنایت علیه بلوط با همراهی دستگاه قضا کرمانشاه در آستانه فروپاشی است رئیس جدید هیات جودوی کرمانشاه انتخاب شد  شناسایی ۲۳۷ فقره تغییر کاربری اراضی در کرمانشاه/ ۱۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد بهترین زمان مصرف پنیر چه موقع است؟ + لیست قیمت انواع پنیر شهرداری باید جلوی ایجاد “نما رومی” در ساختمان‌ها را بگیرد

توسعه شهر کرمانشاه با مشارکت شهروندان محقق می شود
03 مهر 1402 - 8:52
شناسه : 289591
2
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه : امیر رضا همایون دولتشاهی ضمن یاد آوری تاریخ و فرهنگ غنی شهر کرمانشاه و شهروندان آن، اظهار کرد: با نگاهی به گذشته موارد موفقی از مشارکت شهروندان با مجموعه مدیریت شهری را میبینیم و این یعنی استفاده از این ظرفیت موفقیت آمیز خواهد بود/ مطالبه گری‌های منطقی از سوی مردم به عنوان سرمایه انسانی شهرها رکنی اصلی در توسعه شهر است و هنگامی که شهروندان خواستار توسعه و تحول در شهر باشند مجموعه مدیریت شهری هم وظیفه دارد که زمینه مشارکت آنان را فراهم کند/متاسفانه حضور و نقش شهروندان و مشارکت آن‌ها در تهیه طرحهای توسعه شهری مدت‌ها نادیده گرفته شده یا بسیار کمرنگ بوده است/خوشبختانه در یکسال اخیر با تأکید شهردار کرمانشاه و همکاری برخی از تشکل‌های مردم نهاد و دستگاه‌ها دولتی همچون شورای اسلامی شهر، فرمانداری و استانداری، مقوله توانمند سازی به همراه آینده نگری، توسعه منطقی و متعادل مناطق شهری و شناخت استعدادهای بالقوه و بالفعل خصوصاً در مناطق کم برخوردار در دستور کار قرار گرفته است/ باید مجموعه شهرداری به این یقین برسد که اعتماد مردم بهترین سرمایه مدیریت شهری است و با اعتماد سازی دو سویه در راستای رضایت مندی اجتماعی گام برداریم/تنها با اعتماد سازی می‌شود تعلق شهروندان به محل سکونتشان را بالا برد و شاهد مشارکت بیشتر شهروندان در کنار کارکنان شهرداری بود/مشارکت شهروندان ابزاری قوی و ضروری برای آگاهی درست در فرایند برنامه ریزی مناسب است و هم اکنون بسیاری از کشورهای پیشرفته که در مدیریت شهری خود نتایج موفقی دارند از این ظرفیت به درستی استفاده کرده‌اند.
منبع : طلوع کرمانشاه
پ
پ

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه گفت: توسعه شهر کرمانشاه، با مشارکت شهروندان محقق می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه امیر رضا همایون دولتشاهی ضمن یاد آوری تاریخ و فرهنگ غنی شهر کرمانشاه و شهروندان آن، اظهار کرد: با نگاهی به گذشته موارد موفقی از مشارکت شهروندان با مجموعه مدیریت شهری را میبینیم و این یعنی استفاده از این ظرفیت موفقیت آمیز خواهد بود

وی افزود: مطالبه گری‌های منطقی از سوی مردم به عنوان سرمایه انسانی شهرها رکنی اصلی در توسعه شهر است و هنگامی که شهروندان خواستار توسعه و تحول در شهر باشند مجموعه مدیریت شهری هم وظیفه دارد که زمینه مشارکت آنان را فراهم کند.

مشاور شهردار و مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: متاسفانه حضور و نقش شهروندان و مشارکت آن‌ها در تهیه طرحهای توسعه شهری مدت‌ها نادیده گرفته شده یا بسیار کمرنگ بوده است.

دولتشاهی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در یکسال اخیر با تأکید شهردار کرمانشاه و همکاری برخی از تشکل‌های مردم نهاد و دستگاه‌ها دولتی همچون شورای اسلامی شهر، فرمانداری و استانداری، مقوله توانمند سازی به همراه آینده نگری، توسعه منطقی و متعادل مناطق شهری و شناخت استعدادهای بالقوه و بالفعل خصوصاً در مناطق کم برخوردار در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه گفت: باید مجموعه شهرداری به این یقین برسد که اعتماد مردم بهترین سرمایه مدیریت شهری است و با اعتماد سازی دو سویه در راستای رضایت مندی اجتماعی گام برداریم.

وی افزود: تنها با اعتماد سازی می‌شود تعلق شهروندان به محل سکونتشان را بالا برد و شاهد مشارکت بیشتر شهروندان در کنار کارکنان شهرداری بود.

دولتشاهی عنوان کرد: مشارکت شهروندان ابزاری قوی و ضروری برای آگاهی درست در فرایند برنامه ریزی مناسب است و هم اکنون بسیاری از کشورهای پیشرفته که در مدیریت شهری خود نتایج موفقی دارند از این ظرفیت به درستی استفاده کرده‌اند.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.