پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20166 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر روز گذشته جلسه “شورای شهر” کرمانشاه پشت درهای بسته تشکیل شد! امشب هوای استان بارانی می شود بار قاچاق پیکان به مقصد نرسید جنایت علیه بلوط با همراهی دستگاه قضا کرمانشاه در آستانه فروپاشی است رئیس جدید هیات جودوی کرمانشاه انتخاب شد  شناسایی ۲۳۷ فقره تغییر کاربری اراضی در کرمانشاه/ ۱۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد بهترین زمان مصرف پنیر چه موقع است؟ + لیست قیمت انواع پنیر شهرداری باید جلوی ایجاد “نما رومی” در ساختمان‌ها را بگیرد

ضربه مهلک دیگر بر پیکر نیمه جان ورزش کرمانشاه/ امتیاز تیم دسته اولی شاهین در آستانه واگذاری است
06 مهر 1402 - 11:58
شناسه : 289670
3
طلوع‌‌کرمانشاه : به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، تیم فوتسال شاهین به عنوان قدیمی ترین نماینده فوتسال کرمانشاه سال هاست در رقابت های لیگ های دسته اول و برتر حضور داشته و علاقه مندان به این رشته در استان شاهد هنرنمایی ورزشکاران خود بودند/انتظار می رفت مسئولان و متولیان امر حمایت های خود را از تنها نماینده فوتسال کرمانشاه افزایش داده و بتوانند شرایطی فراهم کنند تا شاهین بدون دغدغه در مسابقات لیگ اول حضور یافته و برای لیگ برتری شدن تلاش کند/اما شاید این خیال، خیالی باطل بود که هرگز آنگونه که باید به حقیقت نپیوست و حمایت ها سال به سال از تنها نماینده فوتسال کرمانشاه کاهش یافت تا جایی که امروز واگذاری امتیاز شاهین در لیگ دسته اول به صورت جدی مطرح است/بدون شک واگذاری امتیاز تیم شاهین در لیگ دسته اول و حضور آن ها در لیگ دسته دوم ضربه مهلک دیگری بر پیکره نیمه جان ورزش های تیمی این استان خواهد بود که انتظار می رود مسئولان امر از این اتفاق جلوگیری کنند/ورزش کرمانشاه که هنوز در شوک خداحافظی تیم هندبال زاگرس و حضور نیافتن آن در رقابت های لیگ برتر است، قطعا واگذاری امتیاز شاهین نیز این شوک را تشدید خواهد کرد/مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، با استمداد از مسئولان استانی برای باقی ماندن این تیم در رقابت های لیگ دسته اول فصل جاری باشگاه های کشور، گفت: تا امروز که هیچ خبری از مسئولان و متولیان ورزش کرمانشاه برای حفظ تیم نشده است/اگر وضعیت به همین منوال پیش برود مجبور به فروش امتیاز باشگاه در دسته اول خواهیم بود و پس از آن امتیاز یک تیم دسته دومی را خریداری و در این لیگ به کار خود ادامه خواهیم داد.
نویسنده : مسعود اسماعیلی منبع : اختصاصی طلوع کرمانشاه
پ
پ

در حالی رفته رفته باید منتظر آغاز رقابت های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور باشیم که آینده «شاهین» تنها نماینده استان برای حضور در این رقابت ها مبهم بوده و آنچه که شنیده می‌شود قرار است امتیاز این تیم در لیگ دسته اول به استانی دیگر واگذار شود.

به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه، تیم فوتسال شاهین به عنوان قدیمی ترین نماینده فوتسال کرمانشاه سال هاست در رقابت های لیگ های دسته اول و برتر حضور داشته و علاقه مندان به این رشته در استان شاهد هنرنمایی ورزشکاران خود بودند.

این تیم که جزو معدود تیم های ورزشی کرمانشاه در لیگ های دسته اول و برتر باشگاه های کشور به حساب می آید به صورت جدی از سال ۹۰ در رقابت های لیگ حضور پیدا کرد تا بلکه نماینده ای را به نمایندگان استان در مسابقات لیگ برتر اضافه کند.

 تیم شاهین در رقابت های لیگ دسته اول همواره جزو مدعیان بود و در نهایت در فصل ۹۷- ۹۸ توانست با کسب عنوان قهرمانی برای اولین بار به رقابت های لیگ برتر صعود کند، هرچند این حضور در پایان فصل بازهم به سقوط انجامید اما همین حضور در میان قدرت های فوتسال کشور تجربه ای گرانبها برای تیم «احسان احسانی»به حساب می آمد.

در فصل های بعدی نیز شاهین هرچند از صعود دوباره به رقابت های لیگ برتر بازماند ولی نباید از حق گذشت که همیشه یکی از تیم های خوب لیگ یک و هر ساله نیز جزو مدعیان بود و حتی در سال بعد از سقوط در لحظه آخر و تنها به خاطر تفاضل گل نتوانست بازهم طعم لیگ برتری شدن را بچشد.

دراین میان شاهین که با حداقل بودجه وهزینه در مسابقات لیگ حضور پیدا می کرد همواره برای همه رقبا، حریفی قابل احترام به شمار می رفت و رقبا همیشه با بهترین آمادگی سعی داشتند مقابل نماینده کرمانشاه حتی در خانه خودشان به میدان بروند.

با وجود این شرایط انتظار می رفت مسئولان و متولیان امر حمایت های خود را از تنها نماینده فوتسال کرمانشاه افزایش داده و بتوانند شرایطی فراهم کنند تا شاهین بدون دغدغه در مسابقات لیگ اول حضور یافته و برای لیگ برتری شدن تلاش کند.

اما شاید این خیال، خیالی باطل بود که هرگز آنگونه که باید به حقیقت نپیوست و حمایت ها سال به سال از تنها نماینده فوتسال کرمانشاه کاهش یافت تا جایی که امروز واگذاری امتیاز شاهین در لیگ دسته اول به صورت جدی مطرح است.

بدون شک واگذاری امتیاز تیم شاهین در لیگ دسته اول و حضور آن ها در لیگ دسته دوم ضربه مهلک دیگری بر پیکره نیمه جان ورزش های تیمی این استان خواهد بود که انتظار می رود مسئولان امر از این اتفاق جلوگیری کنند.

ورزش کرمانشاه که هنوز در شوک خداحافظی تیم هندبال زاگرس و حضور نیافتن آن در رقابت های لیگ برتر است، قطعا واگذاری امتیاز شاهین نیز این شوک را تشدید خواهد کرد.

استمداد شاهین کرمانشاه از مسئولان استانی برای ماندن در لیگ دسته اول

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، با استمداد از مسئولان استانی برای باقی ماندن این تیم در رقابت های لیگ دسته اول فصل جاری باشگاه های کشور، گفت: تا امروز که هیچ خبری از مسئولان و متولیان ورزش کرمانشاه برای حفظ تیم نشده است.

«احسان احسانی» ادامه داد: اگر وضعیت به همین منوال پیش برود مجبور به فروش امتیاز باشگاه در دسته اول خواهیم بود و پس از آن امتیاز یک تیم دسته دومی را خریداری و در این لیگ به کار خود ادامه خواهیم داد.

وی در خصوص انگیزه این کار هم گفت: امروز هزینه تیمداری در سطح لیگ دسته اول بسیار بالا رفته است به گونه ای که اگر فقط به قصد ماندن در لیگ یک قصد شرکت داشته باشیم باید بین ۲ تا ۳ میلیارد تومان و اگر بخواهیم برای صعود در مسابقات حضور یابیم حدود ۵ میلیارد تومان باید هزینه کنیم.

احسانی با اشاره به خصوصی بودن تیم شاهین و نداشتن منبع درآمدی، گفت: با این اوصاف و عدم حمایت مسئولان استانی و همچنین صنایع و کارخانجات، تصمیم گرفته ایم امتیاز دسته اولی باشگاه را بفروشیم تا با هزینه ای کمتر در لیگ ۲ حضور پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه با اشاره به آغاز رقابت های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور از نیمه دوم آبان، گفت: در حالی که سایر تیم های حاضر در این رقابت ها از مدت ها پیش تمرینات خود را آغاز کرده اند و کادر فنی و بازیکنان مورد نیاز خود را به خدمت گرفته اند تیم شاهین هیچ کاری انجام نداده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مذاکره و رایزنی با بخش خصوصی و سازمان های دیگر برای جذب  کمک انجام گرفته است، گفت: در سال های گذشته تلاش های بسیاری برای جذب اسپانسر داشتیم اما متاسفانه هیچ دری به روی ما باز نشد و پاسخ مثبتی دریافت نکردیم، امسال هم بدون شک اگر اقدامی انجام می گرفت با همان پاسخ های قبلی مواجه می شدیم.

احسانی گفت: در حدود ۱۲ سالی که از فعالیت باشگاه شاهین می گذرد هیچگاه کمک مناسبی به باشگاه صورت نگرفته و اگر هم کمکی بوده موردی و برای رفع و رجوع مشکلات اضطراری به صورت موقت بوده است.

این مدیر ورزشی تصریح کرد: کرمانشاه هم اکنون در رشته های تیمی رده سنی بزرگسالان نه تنها در لیگ برتر حتی در لیگ دسته اول هم نماینده ای ندارد و شاهین تنها تیمی از استان است که در لیگ دسته اول باشگاه های کشور حضور دارد که امیدوارم تا دیر نشده مسئولان اجازه ندهند این فرصت گرفته شود.

وی تاکید کرد: شاهین در مدت زمان فعالیت ۱۲ ساله خود شایستگی و توانمندی خود را ثابت کرده و علاوه بر صعود به لیگ برتر، در اکثر سال های فعالیت در لیگ یک مدعی جدی صعود به شمار رفته و حتی یک سال هم با تفاضل گل و یک سری مسائل دیگر از حضور دوباره در لیگ برتر بازماند.

احسانی در پایان گفت: از مسئولان استانی می خواهم در فرصت زمان اندک باقیمانده به یاری تیم شاهین بشتابند و با حمایت این تیم زمینه حضور قدرتمندانه در لیگ دسته اول را فراهم کنند در غیر این صورت چاره ای جز فروش امتیاز باشگاه نداریم و اینکه اسفند امسال در لیگ دسته دوم شرکت کنیم.

گزارش از مسعود اسماعیلی-خبرنگار طلوع

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.