پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20166 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر روز گذشته جلسه “شورای شهر” کرمانشاه پشت درهای بسته تشکیل شد! امشب هوای استان بارانی می شود بار قاچاق پیکان به مقصد نرسید جنایت علیه بلوط با همراهی دستگاه قضا کرمانشاه در آستانه فروپاشی است رئیس جدید هیات جودوی کرمانشاه انتخاب شد  شناسایی ۲۳۷ فقره تغییر کاربری اراضی در کرمانشاه/ ۱۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد بهترین زمان مصرف پنیر چه موقع است؟ + لیست قیمت انواع پنیر شهرداری باید جلوی ایجاد “نما رومی” در ساختمان‌ها را بگیرد

خانواده‌ها از سرویس‌ مدرسه مطمئن برای دانش‌آموزان استفاده کنند
08 مهر 1402 - 10:12
شناسه : 289687
3
 رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه؛ طلوع‌‌کرمانشاه : صمد ملکی، با بیان اینکه آموزش و پرورش برای سرویس مدرسه دانش‌آموزان با شرکت‌های حمل و نقل معتبر قرارداد منعقد می‌کند، تصریح کرد: رانندگانی که از سوی آموزش و پرورش به عنوان سرویس مدرسه انتخاب می‌شوند، مطمئن هستند/رانندگانی که زیر نظر آموزش و پرورش به عنوان سرویس مدرسه دانش‌آموزان فعالیت می کنند، باید واجد شرایط خاصی باشند که یکی از شروط آن، متاهل بودن است/رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با توصیه به خانواده‌ها برای استفاده از سرویس‌های مدرسه زیر نظر آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان، افزود: از خانواده‌ها انتظار می‌رود برای ایاب و ذهاب دانش‌آموزان در راه مدرسه از سرویس‌های شخصی که شناختی نسبت به آنها ندارند، استفاده نکنند، چون در صورت رعایت نکردن چنین مواردی، امنیت دانش آموز بر عهده والدین است/وی در ادامه با اشاره به تهیه نرخ‌های جدید سرویس مدارس در استان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار کرد:  قیمت‌های پیشنهادی را در اختیار شورای شهر قرار داده‌ و منتظر تصمیم‌گیری و اعلام قیمت‌های قطعی سرویس مدارس در کرمانشاه از سوی شورای شهر هستیم/قیمت ها باید در عین حال که منصفانه و متناسب با توان اقتصادی خانواده‌ها تعیین می‌شود، با نگاه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های رانندگان سرویس مدارس تعیین شود/ملکی با بیان اینکه تعیین قیمت‌های غیرمنطقی و پایین سبب خواهد شد تا رانندگان اقبالی به سرویس مدرسه شدن نداشته باشند، توضیح داد: در سال تحصیلی گذشته نرخ‌های اعلام شده برای هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان پایین‌تر از حد معمول تعیین شده بود و همین موضوع سبب شد تا خیلی از راننده سرویس‌ها بخاطر پایین بودن نرخ‌های رسمی پاپس‌بکشند و بعدا با نرخ‌های  توافقی با خانواده‌ها سرویس مدرسه دانش‌آموزان شوند.
منبع : ایسنا
پ
پ

 رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به خانواده‌ها توصیه کرد: از سرویس‌ مدرسه مطمئن برای دانش‌آموزان استفاده کنند.

صمد ملکی، با بیان اینکه آموزش و پرورش برای سرویس مدرسه دانش‌آموزان با شرکت‌های حمل و نقل معتبر قرارداد منعقد می‌کند، تصریح کرد: رانندگانی که از سوی آموزش و پرورش به عنوان سرویس مدرسه انتخاب می‌شوند، مطمئن هستند.

ملکی افزود: رانندگانی که زیر نظر آموزش و پرورش به عنوان سرویس مدرسه دانش‌آموزان فعالیت می کنند، باید واجد شرایط خاصی باشند که یکی از شروط آن، متاهل بودن است.

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با توصیه به خانواده‌ها برای استفاده از سرویس‌های مدرسه زیر نظر آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان، افزود: از خانواده‌ها انتظار می‌رود برای ایاب و ذهاب دانش‌آموزان در راه مدرسه از سرویس‌های شخصی که شناختی نسبت به آنها ندارند، استفاده نکنند، چون در صورت رعایت نکردن چنین مواردی، امنیت دانش آموز بر عهده والدین است.

وی در ادامه با اشاره به تهیه نرخ‌های جدید سرویس مدارس در استان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار کرد:  قیمت‌های پیشنهادی را در اختیار شورای شهر قرار داده‌ و منتظر تصمیم‌گیری و اعلام قیمت‌های قطعی سرویس مدارس در کرمانشاه از سوی شورای شهر هستیم.

 وی افزود: قیمت ها باید در عین حال که منصفانه و متناسب با توان اقتصادی خانواده‌ها تعیین می‌شود، با نگاه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های رانندگان سرویس مدارس تعیین شود.

ملکی با بیان اینکه تعیین قیمت‌های غیرمنطقی و پایین سبب خواهد شد تا رانندگان اقبالی به سرویس مدرسه شدن نداشته باشند، توضیح داد: در سال تحصیلی گذشته نرخ‌های اعلام شده برای هزینه ایاب و ذهاب دانش‌آموزان پایین‌تر از حد معمول تعیین شده بود و همین موضوع سبب شد تا خیلی از راننده سرویس‌‎ها بخاطر پایین بودن نرخ‌های رسمی پاپس‌بکشند و بعدا با نرخ‌های  توافقی با خانواده‌ها سرویس مدرسه دانش‌آموزان شوند.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.