برگزیده ها » کرمانشاه » اجتماعی » سیاسی » گفت و گو
کد خبر : 264708
چهارشنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴
به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) صورت گرفت؛

دیدار شهردار کرمانشاه با مادران شهدا

دیدار شهردار کرمانشاه با مادران شهدا

🔺▫️وی افزود: هیچ چیز نمی تواند ذره ای از ایثار و فداکاری شما را جبران کند که این گونه سخاوتمندانه در راه اعتلای اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی جگرگوشه های خود را برای دفاع از آرمان های آن سپر بلا کرده اید.

🔺▫️در ادامه فرمانده حوزه ۶ بسیج کارمندی امام جعفر صادق(ع) با بیان اینکه تکریم مادران و همسران شهدا وظیفه همگانی است، گفت: اکنون وظیفه همه مسئولان و مردم است که از خانواده‌های شهدا تکریم ٫تجلیل و مشکلات این عزیزان را با تمام توان حل کنند.

🔺▫️حاج سیروس قاسمی با اشاره به اینکه اجر مادران و همسران شهدا و جانبازان از آن‌ها کمتر نیست، تصریح کرد: ما مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم و هرچه داریم از برکت آنها است.

🔺▫️وی با بیان اینکه تکریم مادران شهدا رسالت همگانی آحاد جامعه است، بیان کرد: مادران شهدا با تاسی از حضرت زهرا (س) و حضرت ام‌البنین (س) مادر حضرت عباس (ع) فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد علیه باطل کردند و لذا اسوه‌های ایثار، فداکاری و ولایتمداری در عصر امروز محسوب می‌شوند.

🔺▫️در ادامه مهدی عبدالمالکی معاون فرهنگی شهردار ضمن تبریک ولادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت: شهیدان تربیت شده دامن مادرانی هستند که در تبعیت و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نمونه و الگو بوده اند.

🔺▫️وی خطاب به مادران شهید افزود: هیچ زبانی قادر به تشکر از مقام شامخ شما مادران نیست و مسلما دعای شما بدرقه راه کسانی است که پرچمدار جامعه توحیدی هستند.

🔺▫️گفتنی است؛ در این بازدید، قاسمی فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق(ع) و عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه را همراهی کردند که با حضور در منازل مادر شهیدان: #حمزه_کاظمی، #صادق_یاری و #حسین_عسگری با اهدای یک شاخه گل و هدایا از مقام آنان تجلیل به عمل آورد.