برگزیده ها » کرمانشاه » اجتماعی » اقتصادی
کد خبر : 268758
شنبه - ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه:

تصویب ۱۱۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

تصویب ۱۱۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ این جلسه رأس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۰۸/۰۳/۱۴۰۰ بر حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع، با حضور تعداد محدودی از نمایندگان حقوقی سهامداران عمده شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی؛ و حضور سهامداران حقیقی و دیگر مخاطبان به صورت آنلاین برگزار گردید.

در ابتدای این مجمع با تشکیل هیأت رئیسه شامل: رئیس مجمع، ناظرین، حسابرس و بازرس قانونی و حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت آنلاین ، جلسه از سوی رئیس مجمع با اعلام حضور ۶۸ درصد سهامدار حاضر، رسمی اعلام و سپس گزارش عملکرد توسط مدیرعامل به مجمع ارائه گردید.

علی رضا وفا مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، ضمن خیرمقدم و تشکر از سهامداران حقوقی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و ابراز تاسف از عدم حضور سهامدارن حقیقی به دلیل شیوع بیماری کرونا و آرزوی سلامتی برای ایشان به ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ پرداخت و عملکرد تولید، فروش، اقدامات مالی، پروژه فاز ۲ و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق را به صورت خلاصه به مجمع ارائه نمود.

عبدالرحیم قنبریان رئیس مجمع نیز در خاتمه این گزارش از اقدامات هیأت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت در سال ۱۳۹۹ تشکر کرد.

در ادامه بازرس و حسابرس قانونی به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و با تأیید هیأت رئیسه و نمایندگان حقوقی سهامداران عمده صورت های سال مالی منتهی به  ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی همچنین پرداخت سود ۱۱۰۰ ریال برای هر سهم برای سال مالی منتهی به  ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ را تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت برای کلیه سهامداران حقیقی، از تاریخ ۰۹/۰۴/۱۴۰۰ از طریق کلیه ی شعب بانک تجارت سراسر کشور با ارائه کارت ملی و کد بورس عنوان نمود.

موسسه حسابرسی و خدمات مالی تدوین و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و نیز موسسه بهرادمشار به عنوان بازرس علی البدل به تصویب مجمع عمومی رسید.

همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی سراسری و روزنامه باختر به عنوان روزنامه رسمی محلی با تصویب مجمع به مدت یک سال انتخاب شدند.

در طول مجمع نیز دیگر بندهای دستور جلسه از سوی رئیس مجمع قرائت و به تصویب اعضای مجمع رسید.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در ساعت ۱۱:۳۰ خاتمه یافت.