کرمانشاه » اجتماعی
کد خبر : 269313
جمعه - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳
معاون شهرداری کرمانشاه

پاکسازی کرمانشاه کمتر از ۲۴ ساعت پس از پایان تبلیغات انتخابات

پاکسازی کرمانشاه کمتر از ۲۴ ساعت پس از پایان تبلیغات انتخابات

 معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از پاکسازی سطح شهر کرمانشاه کمتر از ۲۴ ساعت پس از پایان زمان تبلیغات انتخابات خبر داد.

خسرو عیسائیان اظهار کرد: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور مردم کرمانشاه برگزار می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: حجم زیاد تبلیغات نشانه شور انتخاباتی و زمینه‌ای برای مشارکت حداکثری است، اما پس از پایان زمان تبلیغات، شهرداری کرمانشاه نسبت به جمع‌آوری این اقلام و پاکسازی چهره شهر اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: شهرداری کرمانشاه در حوزه معاونت خدمات شهری با استفاده از ظرفیت نیروهای خدماتی در کمتر از ۲۴ ساعت پس از پایان زمان تبلیغات انتخابات سطح شهر را پاکسازی می‌کند.

عیسائیان تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های شهرداری کرمانشاه در انتخابات زیبایی و آراستگی شهر است، به همین دلیل اکیپ پاکسازی اقلام تبلیغاتی در مناطق هشت‌گانه شهرداری آغاز به کار کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به حجم بالای تبلیغات انتخاباتی به ویژه از سوی نامزدهای شورای شهر اسلامی شهر در کرمانشاه گفت: شهرداری با استفاده از تمام نیروهای خدمات شهری به پاکسازی تبلیغات انتخاباتی اقدام کرده است.

عیسائیان با بیان اینکه یک صد نقطه از سطح شهر کرمانشاه برای تبلیغات نامزدها در نظر گرفته شده بود، تصریح کرد: برخی از نامزدها به این موضوع توجه نکرده و نسبت به نصب پوستر و بنر در مکان‌های متفرقه خارج از چهارچوب قانونی مشخص شده اقدام کردند.

وی با تاکید بر بی‌طرف بودن شهرداری کرمانشاه در انتخابات افزود: شهرداری کرمانشاه با توجه به دستورالعملی که برای تبلیغات محیطی اعلام شده و با رعایت عدالت، تخلفات تبلیغاتی نامزدها را به دستگاه قضائی گزارش داده است.