برگزیده ها » کرمانشاه » ورزشی
کد خبر : 48429
دوشنبه - ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
مسئول کمیته فوتبال بانوان: از شهریور سال گذشته تاکنون فعالیت فوتبال بانوان درکرمانشاه متوقف شده

سکون ۸ ماهه فوتبال بانوان کرمانشاه در سایه بی‌اعتنایی مسئولان ورزش

سکون ۸ ماهه فوتبال بانوان کرمانشاه در سایه بی‌اعتنایی مسئولان ورزش

ایوانی گفت: تنها زمینی که در استان برای تمرین بانوان فوتبالیست طی سالهای گذشته داشتیم، زمین چمن مجموعه ورزشی کوثر بود که آن هم سال گذشته در راستای اجرای ماده ۸۸ به بخش خصوصی واگذار شد.

مسئول کمیته فوتبال بانوان کرمانشاه اضافه کرد: پس از این واگذاری هربار که برای تمرین بانوان فوتبالیست می‌خواستیم به این زمین مراجعه کنیم، با سنگ اندازی‌هایی مواجه می‌شدیم و از ما اجاره می‌خواستند، درحالی که هیچ پولی نداشتیم.

وی تصریح کرد: با واگذاری این زمین عملا فعالیت فوتبال بانوان در کرمانشاه متوقف شد و با منحل شدن تیم منتخب بانوان استان، بانوان فوتبالیست استان به دیگر استان‌ها همچون کردستان، ایلام، مازندران، خوزستان و … مهاجرت کردند تا برای تیم‌های آنها بازی کنند.

همچنین تاکید کرد: اگر به فوتبال بانوان در کرمانشاه بها داده شود، می‌توانیم با وجود پتانسیل‌هایی که داریم یکی از قطب‌های فوتبال بانوان در ایران باشیم، اما متاسفانه دست بسته مانده‌ایم.

مسئول کمیته فوتبال بانوان کرمانشاه عنوان کرد: تنها راهی که پیش رو داریم، ثبت یک مدرسه فوتبال خصوصی برای بانوان در کرمانشاه است تا با شهریه‌ای که بانوان فوتبالیست می‌دهند بتوانیم در ساعاتی از هفته زمین مجموعه ۱۵ خرداد را برای تمرین اجاره کنیم/ ایسنا