کرمانشاه » اجتماعی
کد خبر : 269391
یکشنبه - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه

احتمال خیز جدید کرونا در کرمانشاه/ مبتلایان جدید پیگیری و رصد شوند

احتمال خیز جدید کرونا در کرمانشاه/ مبتلایان جدید پیگیری و رصد شوند

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت: در کنار تصور اتمام بیماری کرونا و عدم رعایت مردمی، انتظار افزایش و خیز جدید بیماری را داریم.

 محمودرضا مرادی امروز در در نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در مرکز هدایت عملیات بحران، اظهار داشت: مشارکت مردم در امر انتخابات ریاست جمهوری علی‌رغم دلخوری‌ها و حضور آنان در صحنه، شایسته تقدیر است و  امیدواریم دولت آتی برای مردم پر خیر و برکت بوده و کمی و کاستی‌ها  به تدریج ان‌شاءالله حل شود.

وی ادامه داد: علی‌رغم ارزش و اهمیت انتخابات، تبلیغات انتخاباتی، به‌خصوص انتخابات شوراها و تجمع‌های ستادها و گردهمایی‌های انتخاباتی تهدیدی برای سلامت مردم در زمینه کرونا بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تأکید بر رصد افزایش احتمالی بیماران مبتلا به کرونا، گفت: همکاران هوشیار باشند که در یکی دو هفته آینده با رصد بیماران سرپایی، افزایش تست‌های تشخیصی، تشخیص زودرس و درمان به موقع وضعیت افزایشی احتمالی بیماری را کنترل کنند تا به کمک مردم وارد موج پنجم کرونا در استان نشویم.

وی تصریح کرد: با توجه به‌ برگزاری آیین‌های مختلف، تعطیلات و مسافرت‌ها، در کنار تصور اتمام بیماری و عدم رعایت مردمی، انتظار افزایش و خیز جدید بیماری را داریم./فارس