کرمانشاه » اجتماعی
کد خبر : 270563
پنجشنبه - ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
بازوند استاندار کرمانشاه در بازدید سر زده شبانه از محل طرح آبرسانی از سد گاوشان

تصفیه خانه آب شرب شهر در اسرع وقت وارد مدار بهره برداری شود

تصفیه خانه آب شرب شهر در اسرع وقت وارد مدار بهره برداری شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، به صورت سرزده از محل تصفیه خانه آب شرب شهر بازدید نمود. در این بازدید شبانه، فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رنجبر فرماندار شهرستان، کاکاوند مدیر عامل شرکت آبفای استان ، مومنه و خرمی معاونین برنامه ریزی و طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای و جمعی از کارشناسان و عوامل اجرائی پروژه نیز حضور داشتند.
مدیر ارشد استان در این بازدید گفت : هم اکنون چند گروه مهندسی بصورت شبانه روزی مشغول به فعالیت میباشند و با توجه به روند مطلوب کار و فعالیت سه شیفت عوامل اجرائی انتظار میرود در هفته آینده فاز اضطراری این طرح مورد بهره برداری قرار گرفته و مشکلات کم آبی و افت فشار آب شرب در سطح شهر مرتفع گردد .
مهندس بازوند، رفع مشکل آب شرب را از اولویت های کاری خود و مسئولین متولی بخش آب برشمرد و افزود : تمام امکانات باید در جهت رفع کمبود آب شرب بکارگیری شوند و پای کار باشند.
در این بازدید یک ساعته فرخی مجری طرح و کارشناسان شرکت آب منطقه ای توضیحات لازم را در بخش های مختلف ارائه و مقرر شد با برنامه ریزی منسجم و تلاش شبانه روزی در اواسط هفته آینده هزار لیتر آب در ثانیه وارد خطوط انتقال آب شرب شهر کرمانشاه گردد .
همچنین با توجه به برنامه ریزی انجام شده و تاکیدات شهلایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای، مقرر شد کلیه مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای تا وارد مدار شدن فاز اضطرای طرح آبرسانی در محل کار خود حضور داشته باشند.