برگزیده ها » اقتصادی
کد خبر : 31467
چهارشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور با تمام وجود به دنبال این است که همه وعده‌های دولت را به‌صورت کامل محقق کند و برنامه‌ها و سیاست‌های تدوین شده را با قوت اجرایی سازد

مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه‌اند/وعده‌های دولت را ‌کامل محقق می‌کنیم

مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه‌اند/وعده‌های دولت را ‌کامل محقق می‌کنیم

وی با تأکید بر اینکه با حمایت‌های مردم می‌توان به سلامت از تمام مشکلات عبور کرد بیان داشت: در شرایط فعلی و فضای بسیار مسمومی که دشمنان علیه دولت ایجاد کرده‌اند باید ضمن خنثی‌سازی اثرات جنگ روانی، فضای آرام و مطلوبی را برای اجرای برنامه‌های دولت ایجاد کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تأکید بر ضرورت رعایت شایسته‌سالاری و استفاده مطلوب از توانمندی‌های جوانان متخصص اظهار داشت: بهره‌مندی مناسب از ظرفیت جوانان، زنان، اقوام و مذاهب به‌عنوان یک راهبرد اساسی و یک اصل مهم همواره از تأکیدات دولت بوده و هست.

واعظی بهترین راه ممکن در شرایط فعلی را اتحاد و تلاش برای رفع مشکلات پیش‌رو دانست و ابراز داشت: مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه هستند اما باید رضایت آنان را با تلاش و کوشش بیشتر فراهم کرده و برای نیل به این هدف مهم آماده هرگونه فداکاری و از خودگذشتگی باشیم.

وی با تأکید بر اینکه تلاش دولت دوازدهم رفع ضعف‌های برنامه‌ها و سیاست‌های دولت یازدهم است عنوان کرد: رئیس جمهور با تمام وجود به دنبال این است که همه وعده‌های دولت را به‌صورت کامل محقق کند و برنامه‌ها و سیاست‌های تدوین شده را با قوت اجرایی سازد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور حفظ انسجام و همبستگی در کنار تقویت روحیه وحدت را امری لازم و ضروری دانست و افزود: دولت قصد دارد با استفاده از شایسته‌سالاری و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های موجود در مسیر رفع مشکلات مردم گام بردارد و در این راه به حمایت و همراهی همه نیازمند است/تسنیم