سجاد سلیمانی امروز در گفت‌وگویی، با اعلام آمادگی برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: برای ساماندهی ناوگان تاکسی شهری به منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به زائران اربعین، اکیپ‌های گشت مشترک متشکل از بازرسان سازمان تاکسیرانی، نماینده اداره تعزیرات حکومتی، بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین پلیس راهور برای نظارت ویژه بر ترمینال‌ها و پایانه‌های مسافربری در خصوص نحوه خدمات‌رسانی تاکسی‌ها تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: با تشکیل گشت مشترک سازمان تاکسیرانی، پلیس راهور و هماهنگی با دستگاه قضائی، با خودروهای بدون هویت که در این ایام در پایانه‌ها ایجاد مزاحمت می‌کنند برخورد خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه، در راستای نظارت و کنترل بر نحوه خدمات‌رسانی و نرخ  کرایه‌ها، اکیپ‌های گشت و بازرسی در ایام اربعین در ورودی‌ها و پایانه‌های مسافربری مستقر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۱۰ دستگاه تاکسی ون با علائم مشخصه برای جابه‌جایی زائران عتبات عالیات در داخل شهر، به مدت ۱۲ روز در مکان‌هایی که معاون خدمات شهری تعیین می‌کند مستقر می‌شوند، افزود: برای رانندگان تاکسی ون و خطوط پایانه‌های مسافربری جلسه آموزش توجیهی در خصوص ایام اربعین برگزار شده است.

وی تأکید کرد: تعداد چهار دستگاه تاکسی نیز با عنوان «تاکسی راهنما» در میدان امام حسین (ع) و میدان امام خمینی (ره) و ترمینال شهید کاویانی برای راهنمایی زائران مستقر خواهند شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه همچنین از حضور و استقرار امداد تاکسی رایگان برای ارائه خدمات به زوار عتبات عالیات به صورت آماده‌باش در میدان آزادی شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: چندین تخته بنر با مضمون خیرمقدم به زائران عتبات عالیات و معرفی خدمات امدادتاکسی در پایانه‌های مسافربری و میادین شهر نصب خواهد شد.