وی نظارت ها را شامل سه مرحله اعلام کرد و گفت: مرحله اول نظارت ها جنبه ارشاد و راهنمایی دارد، مرحله دوم برخورد با باشگاه های متخلف و اصلاح آنها است و مرحله سوم تلاش برای رساندن باشگاه های استان به سطح استاندارد بابرگزاری کلاس‌های آموزشی خواهد بود.
رحیمی با اشاره به اینکه در بازدید از اماکن ورزشی استان رویکرد تشویق، تنبیه، برخورد و اصلاح را خواهیم داشت، تاکید کرد: این نظارت‌ها بصورت مستمر و همیشگی انجام خواهد شد.
وی بابیان اینکه در پایان سال از باشگاه های برتر استان تجلیل می شود، افزود: باشگاه‌های غیرمجاز نیز طی این بازرسی‌ها شناسایی و به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.به گفته این مسئول سال گذشته ۹ باشگاه غیرمجاز و متخلف در سطح استان کرمانشاه شناسایی و پلمب شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یادآورشد: برای رسیدن به جامعه ای سالم و عاری از دوپینگ و مبارزه با این پدیده شوم با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود تلاش می کنیم تا خانواده ها بتوانند با اطمینان خاطر کامل در محیط های ورزشی حضور پیدا کنند.
وی افزود: عموم ورزشکاران و مردم می توانند در صورت مشاهده تخلف در باشگاه های ورزشی استان با مراجعه به “سامانه نظارت مردمی بر باشگاه های ورزشی” به نشانی http://nezarat.ifsm.ir/  گزارش خود را اعلام کنند.در سطح استان بیش از ۵۰۰ باشگاه خصوصی فعال است که ۳۸۹ باشگاه آن در شهرستان کرمانشاه قرار دارد./ایسنا