حامد لعل‌بخش سرپرست شهرداری کرمانشاه در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه با بیان اینکه قرار بود اتاق بازرگانی ظرف مدت یک هفته سرمایه‌گذار تله‌کابین را مشخص کند، گفت : اگر این کار به نتیجه نمی‌رسد، از روش‌های دیگر برای ساخت این پروژه استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری آماده است این پروژه را به صورت مشارکتی انجام دهد، افزود : همچنین مقرر شد دریافت چهار میلیارد تومان تسهیلات نیز برای این پروژه از سوی مسئولین استان پیگیری شود.

سرپرست شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: به علاوه تعدادی از پزشکان کرمانشاه نیز اخیرا اعلام آمادگی کرده اند که به صورت خرید سهام، برای ساخت تله‌کابین پای کار بیایند.

در ادامه داریوش پناهی دبیرکل اتاق بازرگانی استان کرمانشاه نیز گفت : سه گروه سرمایه‌گذاری برای تله‌کابین کرمانشاه پای کار آمده‌اند و در حال بررسی جزییات پروژه هستند.

وی افزود : به نظر می‌رسد یکی از این گروه‌ها برای ساخت تله‌کابین پای کار بیاید و قرارداد اجرا را منعقد کند.

پناهی همچنین از نهایی شدن کار‌های اجرایی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در تهران هم خبر داد و یادآوری کرد: اتاق بازرگانی یک میلیارد ریال از هزینه‌های برپایی این همایش را تقبل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی دبیری این همایش را بر عهده دارد، تاکید کرد : سایر دستگاه‌ها نیز باید برای اجرای هرچه بهتر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری پای کار بیایند.

در این نشست نماینده اداره کل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه از مشخص شدن ۱۳۷ فرصت سرمایه‌گذاری برای ارائه در این همایش خبر داد که ۲۰ مورد آن پروژه‌های شاخص است.

همچنین عنوان شد فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هم در قالب کتابچه و هم اپلیکیشن برای ارائه در این همایش آماده شده است /باشگاه خبرنگاران