صبور حسینی در گفتگو با خبرنگار طلوع، اظهار داشت: با پیگیری شهاب نادری نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی و دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان برای تجهیز بیمارستان جدید شهرستان پاوه در نظر گرفته شد.

وی اظهار داشت: صبح امروز با حضور نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه و معاونت درمان استان و هیئت همراه رئیس شبکه بهداشت و رئیس مرکز بهداشت پاوه نشستی در وزارت بهداشت برای بررسی آخرین وضعیت بیمارستان جدید تاسیس پاوه برگزار شد.

حسینی افزود: در این نشست با رایزنی و پیگیری های قابل تقدیر دکتر شهاب نادری نماینده مجلس و دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان برای تجهیز بیمارستان جدید پاوه تخصیص یافت .

وی ضمن تشکر از تمامی مسئولان در راستای تجهیز و تکمیل بیمارستان جدید پاوه گفت : امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته و رایزنی های نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی شاهد بهره برداری هرچه سریعتر این بیمارستان که از نیازها و خواسته های مردم متدین و انقلابی شهرستان پاوه می باشد  باشیم.

گفتنی است؛ بیمارستان ۶۴ تختخوابی پاوه با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان توسط سازمان مسکن و شهرسازی در مراحلی پایانی ساخت است که پس از تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی استان و تخصیص اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان تجهیز خواهد شد.